Obserwuj w Google News

Fame Friday Arena 2 - Karta walk. Kto i z kim walczy?

2 min. czytania
29.09.2023 20:09
Zareaguj Reakcja

Przed nami druga gala federacji Fame MMA pod szyldem Fame Friday Arena. Organizatorzy znów przygotowali dla kibiców bogatą kartę walk, podczas której zobaczymy starcia z udziałem czołowych polskich influencerów. Do klatki wejdą między innymi Michał "Boxdel" Baron, Agata "Fagata" Fąk, Kacper Błoński i Piotr Lisek. Zobacz wszystkie walki Fame Friday Arena 2 i ich kolejność.

Paweł Jóźwiak i Michał "Boxdel" Baron
fot. Instagram/Fame MMA

Fame MMA nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o organizację kolejnych gal. Już 29 września kibice będą świadkami kolejnego wydarzenia, podczas którego dojdzie aż do jedenastu pojedynków. W jednym z najciekawiej zapowiadających się debiutujący Piotr Lisek powalczy z Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Ponadto kibice będą świadkami starć Andrzeja "Endiego" Czysza z Rogerem Sallą i Łukasza "Mandzio" Samonia z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim.

W dalszej części gali Fame Friday Arena 2 emocje będą tylko rosnąć. W czwartym pojedynku Filip Zabielski skrzyżuje rękawice z Robertem Pasutem. Piąty pojedynek będzie stanowić walka kobiet. W niej Agata "Fagata" Fąk zmierzy się z Martyną "Brylantynką" Janusz. Kolejne starcia w karcie walk Fame Friday Arena 2 to: Marcin "Rafonix" Krasucki vs Marcin "Xayoo" Majkut, Alan Kwieciński vs Dominik "Japoński Drwal" Zadora i Adrian "Polak" Polański vs Arkadiusz Tańcula.

Fame Friday Arena 2 - Karta walk. Kto w walce wieczoru?

W co-main eventach piątkowej gali zobaczymy walki Josefa Bratana z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką i Daniela "Ostrego" Ostaszewskiego z Kacprem "Cusherem" Błońskim. Ciekawie zapowiada się zwłaszcza to drugie starcie, które odbędzie się w formule NO LIMIT. To oznacza, że zawodnicy będą bić się do momentu, aż któryś z nich nie będzie już w stanie. W walce wieczoru dojdzie natomiast do rewanżowego starcia Pawła Jóźwiaka z Michałem "Boxdelem" Baronem. W poprzednim górą był włodarz FAME. Jak będzie tym razem?

Redakcja poleca

"Paweł Jóźwiak z niecierpliwością czekał na możliwość wyrównania rachunków po pierwszym, krwawym starciu w klatce rzymskiej... Czy będzie gotowy na jeszcze lepszego Boxdela w wersji 2.0" - zapowiada federacja FAME.

Karta walk Fame Friday Arena 2. Lista walk, zawodnicy i kolejność

 • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Michał "Boxdel" Baron
 • Daniel "Ostry" Ostaszewski vs Kacper "Crusher" Błoński
 • Jose "Josef Bratan" Simao vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • Adrian "Polak" Polański vs Arkadiusz Tańcula
 • Alan Kwieciński vs Dominik "Japoński Drwal" Zadora
 • Marcin "Rafonix" Krasucki vs Marcin "Xayoo" Majkut
 • Martyna "Brylantynka" Janusz vs Agata "Fagata" Fąk
 • Filip Zabielski vs Robert "Sutonator" Pasut
 • Piotr Lisek vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
 • Łukasz "Mandzio" Samoń vs Karol "Karolek" Dąbrowski
 • Andrzej "Endi" Czysz vs Roger Salla

Gala Fame Friday Arena 2 odbędzie się już w piątek, 29 września, o godzinie 20.00.

Nie przegap