Obserwuj w Google News

Fame Friday Arena 2: Transmisja i PPV. Gdzie obejrzeć galę i walki?

2 min. czytania
29.09.2023 19:54
Zareaguj Reakcja

Fame Friday Arena 2 obejrzą osoby, które zakupią transmisję w PPV. Miłośnicy świata MMA obejrzą walki m.in. Kacpra Błońskiego, Michała Barona oraz tyczkarza Piotra Liska, który zadebiutuje w oktagonie. Gdzie oglądać galę Fame Friday Arena 2? Finalnie wydarzenie będzie można śledzić jedynie w systemie PPV. Jak kupić do niego dostęp i jaka jest cena za bilety? Sprawdź najważniejsze informacje.

Piotr Lisek
fot. Ashley Landis/Associated Press/East News

Fame Friday Arena 2 będzie dostępne wyłącznie po wykupieniu PPV. Z pewnością cena za oglądanie freak fightów nie odstraszy miłośników MMA. W czasie drugiej edycji kibice będą mogli oglądać rewanżowy pojedynek pomiędzy Michałem Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. Pierwsza batalia szefów federacji zakończyła się zwycięstwem tego pierwszego. Jak będzie tym razem? Warto wspomnieć, że ta batalia przybierze walkę w formule K-1 w małych rękawicach.

Poza tym starciem fani, zanim sprawdzą ile kosztuje PPV Fame Friday Arena 2 i gdzie zostanie przeprowadzona transmisja TV online już teraz mogą szykować się na walkę Kacpra Blonsky'ego z Danielem Ostaszewskim. Poza nimi do klatki wejdzie Josef Bratan z Maksymilianem Wiewiórką. Patrząc na to, kto walczy na kartę walk nie można narzekać, zwłaszcza że w Szczecinie odbędzie się jeszcze pojedynek Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim. Wielu fanów będzie ciekawych występu debiutanta Piotra Liska. Tyczkarz zmierzy się z Dariuszem Kazimierczukiem.

Fame Friday Arena 2: PPV, jak kupić dostęp?

Ile trzeba zapłacić za PPV Fame Friday Arena 2? Należy podkreślić, że galę będzie można oglądać jedynie za pośrednictwem systemu pay-per-view. Fame Friday Arena 2 jest dostępna w dwóch pakietach: BASIC (34,99 zł) z transmisją live w jakości 720p, gwarantującej dostęp do gali przez 48 godzin. Za drugą możliwość, czyli pakiet PREMIUM należy zapłacić 39,99 zł. Gwarantuje on transmisję FULL HD, a galę można odtwarzać przez cały tydzień.

Fame Friday Arena 2: Transmisja TV, online, stream

Gala Fame Friday Arena 2 nie będzie transmitowana ani na Viaplay, ani na Polsat Box Go. Jak obejrzeć galę? Poprzez wykup PPV na stronie internetowej famemma.tv. Po wejściu należy kliknąć opcję "kup dostęp" i postępować zgodnie z instrukcją.

Fame Friday Arena 2: Kiedy jest gala? O której godzinie?

Gala Fame Friday Arena 2 na żywo odbędzie się w piątek 29 września od godziny 19:30. Pierwsza walka będzie transmitowana za darmo na platformie YouTube, ale później trzeba będzie wykupić prawa do oglądania dalszej części.

Nie przegap