Obserwuj w Google News

Dubiel - PashaBiceps: O której godzinie walka High League 6?

2 min. czytania
18.03.2023 19:45
Zareaguj Reakcja

Walką wieczoru na gali High League 6 będzie pojedynek pary Marcin Dubiel - Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski. Czy popularny YouTuber powstrzyma "PashaBicepsa"? Obaj zawodnicy notowali świetne wyniki w ostatnim czasie i w końcu trafili na siebie. Kto będzie górą na High League 6? Sprawdź, o której godzinie zaplanowano starcie Dubiel - Jarząbkowski. Relacja i walki HIGH League 6 na żywo na naszym portalu.

Marcin Dubiel
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Marcin Dubiel ma na swoim koncie już kilka stoczony walk w polskich freak fightach. W pięciu wszystkich pojedynkach aż czterokrotnie zwyciężał. Znany youtuber pokonał już Kacpra Błońskiego, Wojciecha Przeździeckiego, Cezarego Nykiela, czy Mateusza Trąbkę. Tylko raz doznał porażki, ulegając raperowi Alberto Simao. Jednak w klatce będzie musiał potwierdzić swoją świetną formę.

Dubiel - Jarząbkowski: O której godzinie walka na High League 6?

Jego przeciwnikiem będzie Jarosław Jarząbkowski, który na High League zadebiutował podczas drugiej edycji. Wówczas po fenomenalnej batalii rozprawił się z Michałem Owczarzakiem, pokonując go przez TKO w drugiej rundzie. Przypomnijmy, że "PashaBiceps"jest legendarnym graczem e-sportowym w grach serii Counter-Strike. W przeszłości reprezentował takie klany jak ESC Gaming, Universal Soldiers i Virtus.pro.

"W ostatnim roku zachwycali w swoich pojedynkach w klatce. Pora zestawić ich naprzeciwko siebie. To musi oznaczać wyjątkowe zestawienie!" - zapowiada federacja HIGH League.

Redakcja poleca

Dubiel - Jarząbkowski: Kiedy odbędzie się pojedynek?

Walka Dubiel - Jarząbkowski odbędzie się w sobotę 18 marca w katowickim Spodku. Początek starcia zaplanowano około godziny 23:30.

Gala HIGH League 6 na żywo na naszym portalu od godziny 20.00.

RadioZET.pl