Gwiazdor UFC potrącony przez samochód! Było krok od tragedii

28.01.2023 22:15

Conor McGregor, były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych, podczas przejeżdżki rowerowej został potrącony przez samochód. "Dzięki Bogu to jednak nie mój czas" - napisał w mediach społecznościowych. Opublikował też zdjęcie i filmiki z miejsca zdarzenia.

Conor McGregor
fot. Conor McGregor/Instagram

Conor McGregor jest jedną z legend największej organizacji MMA na świecie, UFC. Irlandczyk był mistrzem w dwóch kategoriach wagowych - piórkowej oraz lekkiej, a jednocześnie zapewniał swojemu pracodawcy pewną dawkę kontrowersji. Sportowo się jednak bronił, zapewniał też wielkie zainteresowanie [na Instagramie śledzi go blisko 46 milionów osób - red.] i dzięki temu wiele mu wybaczano.

W piątek McGregor przeżył chwilę grozy, lecz nie w oktagonie, a na ulicy. W trakcie przejażdżki rowerowej 34-latek został potrącony przez samochód. O zdarzeniu sportowiec poinformował w mediach społecznościowych, uspokajając swoich fanów, że nic poważnego mu się nie stało. Mówił, że mógł zginąć, a mimo to zdobył się na usprawiedliwienie kierowcy.

McGregor miał wypadek - zdjęcia, wideo

"Zostałem potrącony od tyłu. Kierowcę oślepiło ostre słońce i nie był w stanie mnie widzieć. Z impetem na mnie najechał. Dzięki Bogu to jednak nie mój czas. Dziękuję też wrestlingowi i judo, dzięki którym wiem, jak upadać" - napisał na Instagramie. Opublikował też zdjęcie jednośladu i nagrał dwa krótkie filmiki.

Później "wrzucił" jeszcze fotografię obrażeń, jakich doznał. Skończyło się szczęśliwie - na rozcięciu na pośladku.

RadioZET.pl