Obserwuj w Google News

Clout MMA 2: Transmisja, PPV, stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

3 min. czytania
28.10.2023 21:42
Zareaguj Reakcja

Clout MMA 2 TRANSMISJA i stream w PPV: 28 października odbędzie się Clout MMA 2. W Orlen Arena Płock zobaczymy m.in. Marcina Najmana, Denisa Labrygę, czy Daniela Omielańczuka. Jak wygląda kwestia PPV na Prime MMA 6? Jaka jest cena wykupu dostępu? Sprawdź, jak i gdzie oglądać galę Prime MMA 6 online i czy odbędzie się transmisja w TV.

Clout MMA 2 - PPV. Transmisja
fot. Instagram screen/cloutmma

Druga decyzja Clout MMA odbędzie się w sobotę, 28 października w Orlen Arena Płock. Sławomir Peszko oraz Lexy Chaplin przygotowali dla swoich fanów 12 pojedynków. Clout MMA 2 spróbuje zmazać złe pierwsze wrażenie. Przypomnijmy, że na inauguracyjnej gali większość widzów miała ogromny problem z transmisją. Zobaczymy, czy właściciele poprawili się względem Clout MMA 1.

Clout MMA 2: Zapowiedź gali w Płocku

Na Clout MMA 2 dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru do klatki wejdą Denis "Bad Boy" Załęcki oraz Daniel Omielańczuk. W swoim ostatnim pojedynku Omielańczuk przegrał z Michałem Kitą na KSW 79. W sobotę będzie chciał poprawić swój bilans i położyć na deski Załęckiego, który przegrał trzy ostatnie walki, m.in. z Arturem Szpilką.

Iskry będą szły w co-main evencie gali Clout MMA, gdzie Denis Labryga zmierzy się z Kamilem Mindą. Labryga jeszcze nie przegrał we freakach i może pochwalić się bilansem 4-0. Z kolei Minda jest na serii dwóch zwycięstw, ostatnio dobrze zaprezentował się na gali Wotore 7. Wówczas po zaledwie 41 sekundach pokonał Szymona Nowowiejskiego.

Clout MMA 2: PPV. Gdzie obejrzeć galę?

Clout MMA 2 będzie dostępna jedynie online w internecie za pośrednictwem PPV. Na stronie cloutmma.pl można wykupić dwa pakiety: BASIC za 35 zł, by oglądać transmisję w jakości 720p, a także PREMIUM, który oferuje transmisję w jakości 1080p w kwocie 40 zł. Dodatkowo ci, którzy kupią Pakiet PREMIUM, będą mieli dostęp do ekstra stream z Roast Roomu.

Clout MMA 2: Karta walk

Main event

 • Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Daniel Omielańczuk (Boks, małe rękawice)

Co-main event

 • Kamil Minda vs. Denis Labryga (K-1, małe rękawice)

Karta główna

 • Jerome  Le Banner vs. Dawid "Crazy" Załęcki (K-1)
 • Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski (MMA)
 • Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios (MMA)
 • Katarzyna "Laluna" Alexander vs. Agnieszka Bobek (K-1, małe rękawice)
 • Jakub "Japczan" Piotrowicz vs. Jakub "Holak" Krawczyk-Holak (MMA)
 • Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński (MMA, Semi-Pro)
 • Rafał "Boro" Borkowski vs. 10 rywali (Krystian "Świstak" Bajor, Fabian "Banerski" Baner, Gustav Carvalho, Radosław "Radar" Kalisz, Kacper Kurek, Szymon "Lord Szymas" Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed, Denis "Tona" Zakrzewski, K-1, zmodyfikowane zasady)

Karta wstępna

 • Krzysztof "Fericze" Ferenc vs. Konrad Karwat (MMA)
 • Albert "Dragon" Sosnowski vs. Remigiusz "Remi" Gruchała (Boks, małe rękawice)
 • Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak (MMA)

Clout MMA 2: Kiedy i o której godzinie?

Gala Clout MMA 2 na żywo odbędzie się w sobotę, 28 października w Orlen Arena Płock. Początek o godzinie 19:00. Koniec wydarzenia przewidywany jest na godzinę około 1:00.

Nie przegap