Obserwuj w Google News

Clout MMA 2: Karta walk, wszystkie WALKI, zawodnicy, lista i kolejność

3 min. czytania
28.10.2023 21:45
Zareaguj Reakcja

Clout MMA 2 - KARTA WALK, wszystkie WALKI: Już w sobotę, 28 października w Orlen Arena Płock odbędzie się gala Clout MMA 2. Fani zobaczą aż 12 walk, w tym jedną w formule 1 na 10. Kto walczy? Sprawdź pełną kartę walk sobotniej gali Clout MMA 2.

Clout MMA 2 - karta walk
fot. Instagram screen/cloutmma

Fani freak fightów już w sobotę, 28 października będą mogli obejrzeć galę Clout MMA 2. Pierwsza edycja przyniosła nam sporo emocji, jednak zostanie zapamiętana głównie przez problemy techniczne. Przypomnijmy, że większość oglądających podczas gali nie miało dostępu do transmisji. Wywołało to falę krytyki w stronę właścicieli: Lexy Chaplin oraz Sławomira Peszki. Czy Clout MMA 2 odkupi winy za inauguracyjna edycję? Niewykluczone, bo zobaczymy na niej aż 12 pojedynków. Kto walczy? Jak wygląda karta walk Clout MMA 2?

Organizatorzy zadbali, by na drugiej edycji Clout MMA pojawiły się znane postacie ze świata sportu i mediów społecznościowych. Z pewnością wielu czeka na walkę wieczoru, w której polski kick-bokser i zawodnik MMA wagi ciężkiej, Daniel Omielańczuk stawi czoła Denisowi "Bad Boyowi" Załęckiemu. Pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich. Interesująco zapowiada się także co-main event w K-1, bo w nim zobaczymy niepokonanego do tej pory Denisa Labrygę oraz będącego w dobrej formie Kamila Mindę.

Clout MMA 2: Kto walczy na gali?

W K-1 dojdzie także do bitki z udziałem Dawida "Crazy" Załęckiego oraz Jerome'a Le Bannera. Legendarny francuski zawodnik będzie miał okazję do pogrążenia ojca Denisa, który aktualnie ma dwie porażki z rzędu.

W MMA zmierzy się natomiast Marcin Najman. "El Testosteron" wyjaśni w klatce swój konflikt z Adrianem Ciosem. Co więcej, Najmana czekają dwa pojedynki po sobie. Po Ciosie zmierzy się on z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim. Zobaczymy, czy po tych dwóch walka Najman będzie mógł dzierżyć przydomek "Cesarza Freakfightów".

Na karcie walk Clout MMA 2 mamy ponadto walkę 1 vs.10, w której Rafał" Boro" Borkowski, znany z popularnego filmiku w serwisie YouTube zmierzy się w formule K-1 z dziesięcioma rywalami wyłonionymi z castingu.

Clout MMA 2: Karta walk

Main event

 • Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Daniel Omielańczuk (Boks, małe rękawice)

Co-main event

 • Kamil Minda vs. Denis Labryga (K-1, małe rękawice)

Karta główna

 • Jerome  Le Banner vs. Dawid "Crazy" Załęcki (K-1)
 • Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski (MMA)
 • Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios (MMA)
 • Katarzyna "Laluna" Alexander vs. Agnieszka Bobek (K-1, małe rękawice)
 • Jakub "Japczan" Piotrowicz vs. Jakub "Holak" Krawczyk-Holak (MMA)
 • Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński (MMA, Semi-Pro)
 • Rafał "Boro" Borkowski vs. 10 rywali (Krystian "Świstak" Bajor, Fabian "Banerski" Baner, Gustav Carvalho, Radosław "Radar" Kalisz, Kacper Kurek, Szymon "Lord Szymas" Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed, Denis "Tona" Zakrzewski, K-1, zmodyfikowane zasady)

Karta wstępna

 • Krzysztof "Fericze" Ferenc vs. Konrad Karwat (MMA)
 • Albert "Dragon" Sosnowski vs. Remigiusz "Remi" Gruchała (Boks, małe rękawice)
 • Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak (MMA)

Clout MMA 2: Kiedy i o której gala?

Gala Clout MMA 2 odbędzie się w sobotę, 28 października w Orlen Arena Płock. Początek o godzinie 19:00.

Nie przegap