Obserwuj w Google News

Porażka i dyskwalifikacja Najmana, zwycięstwo "Gohy". Działo się na Clout MMA 2!

2 min. czytania
29.10.2023 01:16
Zareaguj Reakcja

Daniel Omielańczuk zwyciężył z Denisem "Bad Boyem" Załęckim poprzez dyskwalifikację rywala na gali Clout MMA 2. W co-main evencie Denis Labryga pokonał Kamila Mindę. Marcin Najman natomiast przegrał swój pojedynek z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim, a następnie został zdyskwalifikowany podczas walki z Adrianem Ciosem. W "halloweenowym starciu" Gosi "Margaret" Magical z Nikolą "Nikitą" Alokin - ku zdziwieniu wszystkich - zwyciężyła popularna "Goha".

walki Clout MMA 2
fot. Clout MMA/X screen

Gala Clout MMA 2 dobiegła końca. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Denisa Załęckiego. Pojedynek był toczony na bardzo specyficznych regułach boksu w małych rękawicach: po dwóch faulach "Bad Boya" - wynikających z próby walki w MMA - starcie miało przejść na zasady MMA. Taka sytuacja zadziała się rzeczywiście w rundzie trzeciej, ale Załęcki nie wyszedł wówczas do walki. To oznaczało, że został on zdyskwalifikowany.

W tzw. co-main evencie rękawice w K-1 skrzyżowali ze sobą Denis Labryga oraz Kamil Minda. Pojedynek trwał aż do trzeciej rundy, w której jednak Labryga potwierdził swoją przewagę, rozcinając łuk brwiowy rywala tak, że ten nie mógł wyjść do kolejnej odsłony.

Clout MMA: Wyniki i zapis relacji na żywo

Widzowie mieli okazję śledzić również dwa starcia Marcina Najmana. W pierwszym, przeciwko Piotrowi Lizakowskiemu, poniósł porażkę po jednogłośnej decyzji sędziów. W drugiej walce, z Adrianem Ciosem, przegrał po dyskwalifikacji, po tym jak kilkukrotnie uderzył rywala - przynajmniej według sędziów - w tył głowy.

Pojedynkiem, na który czekało wielu widzów, było również starcie "halloweenowe". W klatce naprzeciw siebie stanęły Gosia "Margaret" Magical oraz Nikola "Nikita" Alokin. Ku zdziwieniu wszystkich, w starciu ponad 50-letniej kobiety z nastolatką zwyciężyła ta pierwsza. Odbyło się to przez nokaut.

TAK RELACJONOWALIŚMY GALĘ CLOUT MMA 2: