Obserwuj w Google News

Boxdel nie do poznania! Szef Fame MMA schudł ponad 30 kilogramów

2 min. czytania
16.05.2023 15:27
Zareaguj Reakcja

Michał "Boxdel" Baron pochwalił się w sieci swoją niesamowitą metamorfozą. Szef federacji Fame MMA schudł ponad 30 kilogramów. "Dziś oficjalnie wbiłem w koszulę L" - przekazał. Na tym się jednak nie zatrzymuje i stawia przed sobą kolejny cel.

Michał "Boxdel" Baron
fot. Karol Makurat/REPORTER

Michał "Boxdel" Baron już od jakiegoś czasu zaczął dbać o swoją formę. Jak kilkukrotnie tłumaczył, skłoniły go do tego przede wszystkim problemy ze zdrowiem, jakich doświadczył. Teraz widać efekty jego pracy. "To dla mnie historyczny dzień - dziękuje za motywacje widzowie. Za wiadomości na Instagramie i odpowiedzi na storki, gdzie zawsze mnie pompujecie, że dam radę. Idziemy po 93 kg. Aktualnie: 105 kg z 137 kg - przekazał w mediach społecznościowych" - przekazał na Twitterze.

Dziś oficjalnie wbiłem w koszulę L - Michał "Boxdel" Baron

Michał "Boxdel" Baron schudł ponad 30 kilogramów

Szef federacji Fame MMA przy okazji przygotowuje się do kolejnych walk. Ostatnio zmierzył się z Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem, którego pokonał. Panowie mają spotkać się ponownie, w walce rewanżowej, która ma odbyć się na gali federacji FEN.

"Boxdel" w dobrej formie będzie mógł zaprezentować się szerszej publiczności już w sobotę, kiedy to odbędzie się gala Fame MMA 18. Karta walk tego wydarzenia nie przewiduje pojedynku z udziałem Barona. Pojawią się na niej za to tacy zawodnicy jak Amadeusz "Ferrari" Roślik, Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marta "Linkimaster" Linkiewicz czy Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk.

Fame MMA 18 na żywo 20 maja od godziny 20.00 na naszym portalu.

RadioZET.pl