Bolesny upadek Mariusza Pudzianowskiego. Próba nie skończyła się dobrze

30.01.2023 12:44

Mariusz Pudzianowski każdy dzień rozpoczyna od kilku kilometrów biegu. Po raz pierwszy od dawna zawodnik KSW postanowił zmienić nawyk i przesiadł się na rower. To nie skończyło się dla niego dobrze, o czym poinformował fanów w mediach społecznościowych. "Zaliczyłem drift" - śmiał się "Pudzian".

Mariusz Pudzianowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Mariusz Pudzianowski to gwiazda polskiego sportu. Po wielu latach jako strongman 45-latek postanowił spróbować swoich sił w świecie MMA, występując na galach KSW. Z miejsca "Pudzian" stał się czołowym wojownikiem Konfrontacji Sztuk Walki. Poza zawodowym ringiem pięciokrotny mistrz świata strongman jest aktywny w mediach społecznościowych. Niemal każdego dnia rozpoczyna relację od nagrań przed kilkukilometrowym biegiem, motywując innych do działania.

Rowerowy upadek Pudzianowskiego [ZDJĘCIE]

Jednak ostatni poranek nie był szczęśliwy dla Pudzianowskiego. Z początku nic nie zwiastowało pechowego dnia, gdzie sportowiec ujawnił plany na pierwsze kilka godzin. Dzień doberek, 5:30, a śnieżek delikatnie prószy. Trzeba odwalić swoje 15-20 km, przepedałować godzinkę, porozciągać się, ciężarkami troszeczkę pomachać, po 3 minutki, ze 3-4 seryjki i do roboty na 7. Dzień jak co dzień - mówił.

Następnie "Dominator" z Białej Rawskiej powiadomił o wypadku na rowerze. Zawodnikowi na szczęście nic groźnego się nie stało, ale przestrzegł kibiców przed trudnymi warunkami na drodze.

loader

"Zadyszki człowiek dostaje, łapy marzną, a muszę Wam powiedzieć, że ślisko jak cholera. Niby na zero, ale gołoledź jest, hamulcem przyhamowałem w zakręt i składaka zaliczyłem. pierwszego w tym roku. Dobrze, że na łokciach i kolanach mam ochraniacze pod dresem, bo by mogły być łapki pościerane" - relacjonował.

"Dobrze, że ochraniacze były na łokcie i kolana, a drift zaliczyłem z rana" - napisał na koniec Pudzianowski, publikując zdjęcie obrażeń.

pudzian_screen
fot. Mariusz Pudzianowski/Instagram screen

RadioZET.pl