Zamknij

Błachowicz - Ankalaev GODZINA. Kiedy i o której walka UFC 282?

10.12.2022 18:22

Błachowicz - Ankalaev GODZINA, DATA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka o mistrzowski pas UFC z udziałem Jana Błachowicza. Rywalem Polaka będzie Magomed Ankalaev. Czy nasz zawodnik znów zostanie mistrzem największej organizacji MMA na świecie?

Błachowicz - Ankalaev GODZINA
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Jan Błachowicz stanie w nocy z soboty na niedzielę przed wielką szansą na drugi w karierze tytuł najlepszego zawodnika MMA na świecie w kategorii do 93 kilogramów. Polak dzierżył już pas od września 2020 roku do października roku 2021. Wygrał sześć z ostatnich siedmiu pojedynków. Formą imponuje jednak też jego rywal, który zwyciężał we wszystkich ostatnich dziewięciu starciach. Przewagi Błachowicz może szukać w doświadczeniu. Zawodnik z Cieszyna w zawodowym MMA stoczył już 38 walk, z czego wygrał aż 29. Ankalaev ma w dorobku 19 pojedynków. Wygrał aż 18!

Błachowicz - Ankalaev. Transmisja. Gdzie obejrzeć walkę UFC 282?

Ostatni raz Błachowicza w klatce mogliśmy oglądać w maju 2022 roku. Wtedy na gali w Las Vegas przez TKO w trzeciej rundzie pokonał Aleksandara Rakicica. Ankalaev walczył pod koniec lipca z Anthonym Smithem. Wygrał w drugiej rundzie przez TKO.

loader

UFC 282: Godzina walki Błachowicz vs Ankalaev

Starcie Błachowicz vs Ankalaev będzie walką wieczoru gali UFC 282. W głównej karcie walk tego wydarzenia zobaczymy aż pięć pojedynków, a jej początek zaplanowano na godzinę 4.00 w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

RadioZET.pl