Zamknij

Znamy nazwisko szefa federacji Prime Show MMA. To "Don Kasjo"

28.12.2021 19:54

Podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą Prime Show MMA poznaliśmy nazwisko szefa federacji. Tym okazał się być doskonale znany ze świata sportów walki Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

Don Kasjo, Prime MMA
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/EAST NEWS

Prime Show MMA z przytupem wchodzi do świata sportów walki. Przed konferencją nikt nie spodziewał się, że za wszystkimi tymi "dymami" stoi tak znana postać jak "Don Kasjo". Uczestnik takich programów jak "Warsaw Shore" czy "Ex na plaży" to przecież wielka gwiazda Fame MMA, która w swoim dorobku ma nie tylko starcia z postaciami znanymi z internetu, ale też sportów walki - m.in. z Marcinem Najmanem, Normanem Parkiem czy Marcinem Wrzoskiem.

"Don Kasjo" szefem federacji Prime MMA

Swoją ostatnią walkę Kasjusz stoczył 20 listopada podczas gali Fame MMA 12. Wtedy pokonał najpierw wspomnianego Wrzoska, a po kilku minutach wyszedł do walki z Michałem "Boxdelem" Baronem, którą też zwyciężył.

Na ten moment nie wiem, co z jego przyszłością w Fame MMA i czy dalej będzie walczył dla tej federacji, czy może skupi się już tylko na Prime MMA.

Prime MMA 1 - KARTA WALK. Kto walczy?

"Don Kasjo" nie był jedynym zaskoczeniem podczas dzisiejszego dnia, związanego z Prime Show MMA. Federacja ogłosiła nazwiska kolejnych uczestników. Karta walk Prime MMA 1 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zobaczymy walki z udziałem m.in. Dawida "Ambro" Ambroziaka, "Meduzy", Mateusza "Murana" Murańskiego, Jasia Kapeli czy "Lorda Kruszwila".