Zamknij

Ziółkowski vs Mańkowski GODZINA. Kiedy i o której walka wieczoru na KSW 66?

15.01.2022 22:30

Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski: GODZINA i DATA walki na KSW 66. Kiedy odbędzie się walka Ziółkowski vs Mańkowski? O której walka wieczoru na KSW 66? Jej stawką będzie mistrzowski pas wagi lekkiej KSW. Sprawdź podstawowe informacje przed walką Ziółkowski vs Mańkowski. 

Ziółkowski vs Mańkowski GODZINA Kiedy i o której godzinie walka KSW 66
fot. Igor Kralj/PIXSELL/Press Association/East News

Na KSW 66  w walce wieczoru do klatki wejdzie obecny mistrz tej federacji w wadze lekkiej – Marian Ziółkowski, a także były mistrz wagi półśredniej - Borys Mańkowski. Stawką pojedynku jest pas, który obecnie ma pierwszy z wymienionych zawodników.

31-letni Ziółkowski przed walką chwalił swojego przeciwnika. - Absolutnie go nie lekceważę. Mańkowski to jeden z zawodników, na których budowałem swoje marzenie o karierze w MMA. Patrząc na ranking, dalej myślę, że to bardzo mocny rywal – nie ukrywał mistrz KSW w wadze lekkiej.

Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski: Godzina walki KSW 66

Mańkowski od 3 walk nie przegrał. Polak okazał się gorszy od Mameda Chalidowa, Roberto Soldicia i Normana Parke'a, ale potem pokonał kolejno Vaso Bakocevicia, Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego.

Ziółkowski ostatnio mierzył się z Maciejem Kazieczko i Romanem Szymańskim, których pokonał przed czasem. 31-latek zanotował ostatnią porażkę w walce z obecnym zawodnikiem UFC, Mateuszem Gamrotem.

Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski: O której godzinie walka wieczoru KSW 66?

Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski na żywo odbędzie się w sobotę 15 stycznia. Walka wieczoru KSW 66 odbędzie się po północy. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl