Obserwuj w Google News

Zbigniew Stonoga chce walczyć w MMA. Wyzwał pierwszego rywala

1 min. czytania
03.10.2022 09:06
Zareaguj Reakcja

Zbigniew Stonoga może niebawem zawalczyć w MMA. Kontrowersyjny biznesem wyraził chęć wejście do oktagonu i wyzwał do walki znanego z występów w Fame MMA Jacka Murańskiego.

Zbigniew Stonoga
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

- To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam cię do ringu. Tu się zmierzymy - powiedział Stonoga na filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych.

Słowa te wypowiedział prosto z hali w Radomiu, gdzie w tym czasie odbywała się gala Prime Show MMA 3. Sam Stonoga wcześniej pojawił się też na konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie. Jego obecność zdziwiła kibiców i dziennikarzy, bo wcześniej krytycznie wypowiadał się na temat freak fightów w Polsce.

Stonoga chce też walki ze Zbigniewem Ziobro

W trakcie wywiadów popularny przedsiębiorca wyrażał chęć walki z ministrem sprawiedliwości, Zbigniewem Ziobro. Ten pojedynek jest jednak mało prawdopodobny. Co innego starcie z Jackiem Murańskim, który chętny jest na medialne walki. "Stary Muran" do tej pory dwukrotnie wchodził do klatki z Arkadiuszem Tańculą i poniósł dwie porażki. Sporo mówi się też o jego potencjalnej walce z Marcinem Najmanem. Wcześniej jednak na gali Fame MMA 16 zmierzy się z Robertem Pasutem. Czy następny w kolejce będzie Stonoga?

RadioZET.pl