Obserwuj w Google News

Wyciekło nagranie z gabinetu burmistrza Wielunia. Stanowski nie podał ręki Najmanowi

1 min. czytania
26.01.2022 17:50
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Stanowski odmówił pojednania z Marcinem Najmanem, do czego gorąco namawiał go burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. Wideo z gabinetu prezydenta miasta trafiło do sieci.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

Do sytuacji doszło tuż po zakończeniu wywiadu, jaki Stanowski przeprowadzał z burmistrzem. Gdy dziennikarz zbierał się do wyjścia, Okrasa zaprosił do gabinetu Najmana. Nalegał, by Stanowski podał rękę zawodnikowi MMA i pogodził się z nim. - Niech pan poda rękę człowiekowi - mówił, co słychać na materiale wideo. Właściciel "Kanału Sportowego" pozostał jednak nieugięty.

Stanowski nie chciał pogodzić się z Najmanem - WIDEO

Stanowski i Najman w środę po południu długo konfrontowali się na słowa przed urzędem. Znany dziennikarz nie chce dopuścić do organizacji gali MMA-VIP 4, której twarzą został jeden z byłych szefów mafii pruszkowskiej "Słowik", i której szefem jest Najman. Spotkanie obu panów można było obejrzeć na żywo na profilu facebookowym "Kulisy Powiatu" - tygodnika regionalnego powiatu wieluńskiego.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że to właśnie Wieluń będzie miejscem organizacji gali MMA-VIP 4. Wydarzenie ma odbyć się 25 lutego. W walce wieczoru Najman zmierzy się z Miśkiem z Nadarzyna. Wciąż nie do końca wiadomo, czy i w jakiej roli pojawi się "Słowik", który podczas konferencji prasowej poprzedzającej galę został przedstawiony w roli bossa federacji MMA-VIP.

Konfrontacja Stanowskiego i Najmana - WIDEO

RadioZET.pl