,

Wardęga - Blonsky GODZINA walki Fame MMA 9. Kiedy? O której godzinie?

05.03.2021 08:00

Wardęga - Blonsky GODZINA walki Fame MMA 9: Jedną z ciekawszych walk gali będzie starcie Sylwestra Wardęgi z Kacprem Blonskym. Sprawdź, kiedy, o której godzinie odbędzie się ta walka. Fame MMA 9 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja live trwa!

Wardęga - Blonsky GODZINA
fot. Instagram/Fame MMA
  • Sylwester Wardęga na Fame MMA 9 powalczy z Kacprem Blonskym
  • Walka Wardęga - Blonsky odbędzie się w sobotę, 6 marca, około godz. 22.45
  • Relacja z Fame MMA 9 i walka Wardęga - Blonsky na żywo na sport.radiozet.pl

Fame MMA 9 będzie debiutem Wardęgi w klatce. Wielu uważa jednak, że to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów w historii organizacji. Sylwester Wardęga to youtuber, który zasłynął m.in. z filmu z "psem pająkiem" w roli głównej. Jego rywalem będzie Kacper Blonsky, który w Fame MMA stoczył już jedną walkę. Na poprzedniej gali pokonał Marcina Dubiela jednogłośną decyzją sędziów.

Fame MMA 9: Sylwester Wardęga - Kacper Blonsky GODZINA

Walka Wardęga - Blonsky cieszy się dużym zainteresowaniem, ale prawdopodobnie przyciągnie jeszcze większą uwagę. To z powodu Popka, który na kilka dni przed galą niespodziewanie wypadł z karty walk Fame MMA 9. Raper doznał złamania ręki i jego walka z Kizo została odwołana. Kizo co prawda zawalczy, ale z "Arabem".

loader

Oprócz walki Wardęga - Blonsky na Fame MMA 9 dojdzie łącznie do 9 innych pojedynków. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Kubańczyka z Marcinem Malczyńskim. Podobnie jak Wardęga, na Fame MMA 9 debiut zaliczy też Kamila Wybrańczyk. Partnerka Artura Szpilki powalczy z Zusje.

Fame MMA 9. Transmisja i walki STREAM ONLINE. Gdzie oglądać galę?

Wardęga - Blonsky GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 9?

Walka Wardęga - Blonsky będzie przedostatnim pojedynkiem gali Fame MMA 9 i odbędzie się tuż przed starciem wieczoru. To oznacza, że panowie powinni wejść do oktagonu około godziny 23.00.

Gala Fame MMA 9 na żywo i walka Wardęga - Blonsky na sport.radiozet.pl. Relacja live trwa!

Logo radiozet Dzieje się