,

Gala FFF i walka Najman vs Trybson na żywo. Transmisja - gdzie oglądać?

Andreas Nicolaides
06.06.2019 16:59

Walka Trybson - Najman na żywo. Gdzie obejrzeć pojedynek gali FFF? Transmisja walki Najman vs Trybson live w TV i online w internecie. Free Fight Federation już w sobotę.

Trybson - Najman na żywo
fot. mat. pras.

Trybson vs Najman to konflikt, który trwa od wielu lat. Obaj panowie mieli zmierzyć się ze sobą już dawno temu, ale z różnych powodów walkę odkładano w czasie. Teraz Najman i Trybson mają wreszcie skrzyżować rękawice. Walka odbędzie się 8 czerwca na gali Free Fight Federation.

Marcin Najman zapowiada, że zakończył już karierę sportową, a walkę z Trybsonem traktuje jako wyrównanie osobistych rachunków. Kibice zastanawiają się, w jakiej formie do walki Trybson - Najman przystąp "El Testosteron". Ostatni jego pojedynek z Richardem Biggisem zakończył się już w pierwszej rundzie. Najman poddał się przez kontuzję barku.

Walka Trybson - Najman na żywo. Wynik online stream

- Sprawy między nami już jakiś czas temu zabrnęły tak daleko, że wymagały definitywnego zakończenia. - mówi przed walką Najman. - Będę wybawicielem dla wszystkich, których już chcieliby zobaczyć Marcina Najmana na emeryturze - odpowiada Trybson.

Przed walką Najman - Trybson obaj panowie nie szczędzili sobie niecenzuralnych słów. Wzajemnie obrażali się i prowokowali, zwłaszcza podczas konferencji prasowej. Teraz będą mieli okazję wyjaśnić konflikt w klatce.

Najman - Trybson. Walka na żywo. Gdzie obejrzeć?

Oprócz walki Trybson vs Najman kibice zobaczą na gali FFF m.in. Krystiana Pudzianowskiego, który zmierzy się z Radosław Słodkiewiczem.

Gala Free Fight Federation i walka Najman - Trybson na żywo w sobotę. Transmisja w otwartym Polsacie od godz. 20.05.

RadioZET.pl/AN