,

Free Fight Federation: Kiedy odbędzie się walka Trybson - Najman?

Andreas Nicolaides
08.05.2019 13:52

Walka Trybson - Najman będzie głównym pojedynkiem gali MMA Free Fight Federation. Data walki została oficjalnie potwierdzona. Kiedy starcie Najman vs Trybson? Gala FFF w Zielonej Górze na żywo na sport.radiozet.pl.

Marcin Najman
fot. Andreas Nicolaides

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

 

Trybson vs Najman to pojedynek, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Obaj mieli zmierzyć się ze sobą już podczas gali PLMMA 74, która miała odbyć się w październiku 2017 roku. Teraz, po blisko dwóch latach, Paweł Trybała wreszcie wejdzie do klatki z Marcinem Najmanem.

Kiedy walka Trybson vs Najman? DATA FFF

- Ja skończyłem ze sportem, ale dla mnie to sprawa osobista - powiedział na konferencji prasowej Najman. Obaj panowie nie darzą się szczególną sympatią. - Marcin Najman jest najlepiej zarabiającym workiem treningowym na świecie - powiedział Trybson.

Dla Marcina Najmana będzie to piąta walka w MMA w karierze. Do tej pory zanotował trzy porażki (z Pudzianowskim, Burneiką i Saletą) i jedno zwycięstwo (z Michalem Dobiasem). Rekord Trybsona to cztery zwycięstwa i trzy porażki.

Najman - Trybson. DATA walki. Kiedy się odbędzie?

Na gali Free Fight Federation dojdzie do walki Najman - Trybson, a także kilku innych pojedynków. Do klatki wejdzie m.in. Krystian Pudzianowski, brat Mariusza Pudzianowskiego.

Walka Trybson vs Najman na żywo odbędzie się 8 czerwca w hali CRS w Zielonej Górze.

RadioZET.pl/AN