Obserwuj w Google News

Transmisja Wotore 6. Gdzie obejrzeć walkę Najman vs Jóźwiak?

2 min. czytania
21.10.2022 19:38
Zareaguj Reakcja

Już w piątek odbędzie się gala Wotore 6, podczas której dojdzie do walki Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak. Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć ten pojedynek. Transmisja będzie dostępna tylko stream online w PPV.

Wotore 6 transmisja
fot. Mariusz Gaczynski/East News

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak długo dogadywali się w sprawie walki, ale wreszcie doszli do porozumienia i zmierzą się ze sobą na gali Wotore 6. Co ciekawe panowie zawalczą na specjalnych zasadach - MMA, ale bez rękawic! Nie oznacza to jednak, że będziemy świadkami walki na gołe pięści. Zawodnicy walczyć będą w owijkach.

- Myślę, że do wszystkich dociera, co się jutro wydarzy. Walka bez ekawic - to nie są żarty - mówił przed walką Najman w rozmowie z fightsport.pl. - Jaka taktyka? To zależy od Jóźwiaka. Ja jestem przygotowany na każdą ewentualność - dodał.

Warto dodać, że walka Najman vs Jóźwiak nie będzie starciem wieczoru. W nim zobaczymy Denisa Labrygę i Piotra Więcławskiego. Ponadto podczas Wotore 6 dojdzie do pojedynków Raul Joshua Stir vs Bartosz "Ufol" Kwiatkowski, Jędrzej Durski vs Paweł "Polski Wiking" Gołębiewski czy Patryk Hebel vs Franco Tenaglia.

Karta walk - najciekawsze walki Wotore 6

Walka wieczoru:

  • Denis Labryga vs Piotr Więcławski

Walki:

  • Raul Joshua Stir vs. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski – finał turnieju WOTORE 5
  • Marcin „El Testosteron” Najman vs. Paweł Jóźwiak
  • Jędrzej Durski vs. Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski
  • Patryk Hebel vs. Franco Tenaglia

Wotore 6 - Transmisja i stream w PPV walki Najman vs Jóźwiak

Gala Wotore 6, podczas której dojdzie do walki Najman vs Jóźwiak, odbędzie się 21 października. Miejscem rywalizacji będzie Konstancin-Jeziorna. Transmisję będzie można oglądać tylko w PPV. Cena wynosiła 29,99 złotych, ale w dniu gali podrożała do 34,99 zł. Dostęp wykupić można na tv.wotore.com.

RadioZET.pl