Zamknij

To ochrona rozdaje na gali Fame MMA 15. Będziecie w szoku

26.08.2022 22:11

Kibice w strefie VIP na Fame MMA czasami potrafią zajść organizatorom za skórę. Tym razem włodarze postanowili się na to przygotować. Tylko zobacz, jakie regulaminy rozdawali najzamożniejszym fanom ochroniarze na gali Fame MMA 15...

Fame MMA 15
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News; Twitter/screen

O godzinie 19:00 w piątek 26 sierpnia rozpoczęła się gala Fame MMA 15. W walce wieczoru powalczy na niej Marta "Linkimaster" Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz.

Podczas gal Fame MMA kibice często dają się mocno we znaki jej organizatorom. Tym razem więc włodarze postanowili się na to przygotować.

To ochrona rozdaje na gali Fame MMA 15

Ochroniarze imprezy zaczęli rozdawać fanom ze strefy VIP "zasady zachowania". To, co można tam przeczytać może zszokować.

"Nie nazywamy przeciwników «debilami»", "jak czujesz, że ci się odkleja, to sklej ryj", "upewnij się, że kiedy obrażasz przegrywającego, to w pobliży nie ma kogoś z jego rodziny (np. mamy)" - to tylko trzy z pięciu podpunktów regulaminu widocznego na poniższym zdjęciu.

W sieci pojawiły się jednak głosy, że może być to osobista akcja Roberta Pasuta. W mediach społecznościowych krążą bowiem jego zdjęcia przebranego za "ochraniacza".

Fame MMA 15 na żywo: Relacja live online i wyniki walk gali

Trwa relacja live online i wyniki walk gali Fame MMA 15 na żywo na stronie sport.radiozet.pl. Zapraszamy do jej śledzenia!

loader

RadioZET.pl