Obserwuj w Google News

Szpilka vs Denis GODZINA. O której początek walki HIGH League 4?

1 min. czytania
17.09.2022 20:58
Zareaguj Reakcja

Szpilka vs Denis GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka Artura Szpilki z Denisem "Bad Boyem" Załęckim na HIGH League 4. Relacja i wyniki wszystkich walk na żywo już dzisiaj na naszym portalu.

Szpilka vs Denis GODZINA
fot. Grzegorz Bukala/REPORTER

Artur Szpilka już w sobotę stoczy swój drugi w karierze pojedynek w formule MMA. Po zwycięstwie na Serhijem Radczenką w federacji KSW przyszedł czas na starcie z Denisem "Bad Boyem" Załęckim w HIGH League. Panowie jeszcze do niedawna uważali się za dobrych kolegów, ale zaiskrzyło między nimi na ostatniej konferencji prasowej. Denis chciał, by ze względu na kontuzję i przyjęcie środków przeciwbólowych Szpilka pozwolił mu wejść do oktagonu w drugiej kolejności, na co były pięściarz absolutnie nie chciał się zgodzić.

HIGH League 4: Szpilka vs Bad Boy GODZINA

Karta walk HIGH League 4 to oczywiście nie tylko starcie Szpilka vs Denis. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Lexy Chaplin z Natsu, a wcześniej odbędzie się tez bardzo emocjonująca walka Ferrari vs Scarface. Gala HIGH League 4 odbędzie się już w sobotę. Walka Szpilka vs Denis rozpocznie się prawdopodobnie około godziny 22.30-23.00.

Gala HIGH League 4 na żywo na naszym portalu. Relacja live w sobotę od godziny 20.00.

RadioZET.pl