Obserwuj w Google News

Szalony nokaut na gali MMA. Załatwił rywala "ciosem Supermana"

1 min. czytania
11.12.2021 12:36
Zareaguj Reakcja

Mehdi Dakajew popisał się jednym z najbardziej spektakularnych nokautów tego roku w MMA. Na gali Eagle FC 43 w Moskwie 26-letni Francuz "ciosem Supermana" powalił na deski Makkaszaripa Zajnukowa. Zobacz wideo z tego akcji.

Mehdi Dakajew
fot. Twitter/screen

Mehdi Dakajew dopiero trzeci raz pokazał się na galach organizowanych przez Eagle FC. Zadebiutował w grudniu 2020 roku, następny pojedynek stoczył w kwietniu 2021 roku i obie te walki wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów - odpowiednio z Wiaczesławem Kisielewem oraz Maximem Protasowem. W piątek na gali EFC 43 dał się jednak poznać z zupełnie innej strony.

26-letni zawodnik reprezentujący Francję zmierzył się z Makkaraszipem Zajnukowem i potrzebował zaledwie 40 sekund, by znokautować przeciwnika. Dokonał tego w niezwykle widowiskowym stylu.

Redakcja poleca

"Cios Supermana" Dakajewa [WIDEO]

Dakajew z furią rzucił się na rywala. Mocno go trafił prawym sierpowym, a kiedy Zajnukow zatańczył na nogach, poluzował gardę i próbując ratować się przed nokautem, odwrócił się plecami do Mehdiego, ten zaskoczył go ciosem od tyłu z powietrza. Wykonał przy tym skok w przód, a jego akcja została nazwana przez komentatorów i kibiców "ciosem Supermana".

Wideo z nokautu Dakajewa podbija media społecznościowe.

RadioZET.pl/rt.com