Zamknij

Stanowski zawalczy w MMA-VIP? To warunek, by Najman wycofał "Słowika"

27.01.2022 08:18

Marcin Najman zapowiedział, że wycofa Andrzeja "Słowika" Zielińskiego z pracy przy MMA-VIP, jeśli Krzysztof Stanowski, największy przeciwnik organizacji gali z udziałem jednego z byłych szefów mafii pruszkowskiej, spełni dwa jego warunki.

Marcin Najman
fot. YouTube/Marcin Najman

- Jak tak bardzo chcesz usunąć "Słowika" z projektu MMA-VIP, wychodzę ci naprzeciw. Warunki są tylko dwa. Pierwszy - podczas MMA-VIP 4 zawalczysz z "Mua Boyem", który już wcześniej wyzywał cię do walki. Drugi - dostaniesz od nas gażę w wysokości 100 tysięcy złotych, ale przekażesz ją na cel charytatywny - powiedział Najman w najnowszym materiale wideo.

Najman chce, by Stanowski stanął do walki na MMA-VIP

Nie jest tajemnicą, że Najman i Stanowski - delikatnie mówiąc - nie przepadają za sobą. Panowie niejednokrotnie nie szczędzili sobie uszczypliwości w mediach społecznościowych. Teraz konflikt dotyczy gali MMA-VIP 4, organizowanej przez Najmana. Wydarzenie wypromowane zostało osobą wspomnianego "Słowika", jednego z byłych szefów mafii pruszkowskiej, czemu stanowczo sprzeciwia się Stanowski.

By nie dopuścić do organizacji gali, znany dziennikarz sportowy spotkał się w środę z burmistrzem Wielunia. Paweł Okrasa pozostał jednak niewzruszony na jego argumenty i wszystko wskazuje na to, że zaplanowana na 25 lutego gala ostatecznie odbędzie się w jego mieście.

RadioZET.pl