Zamknij

Stanowski ostro o gali Królikowskiego. "Antek, ciebie popierd****o"

Maciej Walasek
04.04.2022 11:12

Krzysztof Stanowski odniósł się w programie "Dziennikarskie Zero" do sytuacji ze skandaliczną galą Antoniego Królikowskiego, na której ma odbyć się walka fake Putin vs fake Zełenski. - Antek, ciebie pop***liło. Cały świat ogląda zdjęcia z Buczy czy Irpienia, gdzie rozstrzelani zostali cywile. Widzimy zwłoki leżące na ulicach, a ty uznałeś, że zrobisz z tego maskaradę, show - mówił na nagraniu dziennikarz Kanału Sportowego.

Krzysztof Stanowski i Antoni Królikowski
fot. YouTube screen, instagram screen

Gala Antka Królikowskiego, na której ma odbyć się walka fake Putin vs fake Zełenski jest krytykowana w sieci od góry do dołu i trudno się dziwić. Przypomnijmy, że na pierwszej konferencji aktor, który jest właścicielem federacji Royal Division ogłosił, że w głównej walce kibice będą świadkami pojedynku sobowtórów prezydenta Ukrainy i Rosji.

Po lawinie negatywnych opinii ze strony internautów głos zabrali m.in sportowcy z Kamilem Glikiem na czele. Lider obrony reprezentacji Polski nie przebierał w słowach w komentarzu. Dodatkowo Polacy zostali zmieszani z błotem przez zagraniczne media, a całą sytuację opisał brytyjski "Daily Mirror". W poniedziałek do całego wydarzenia w równie mocnych słowach odniósł się Krzysztof Stanowski. W programie "Dziennikarskie Zero" nie mógł uwierzyć w tłumaczenia Królikowskiego, który mówił, że "denerwuje go wojna, patologie i fake'owi ludzie".

Stanowski zabrał głos ws. gali Królikowskiego

- Antek, k***a, czy ty jesteś normalny? Czy ty jesteś normalny? Denerwuje cię wojna, patologia i fake'owi ludzie, więc robisz galę, na której będą walczyć fake'owi ludzie i udawać zbrodniarza, który napada innego faceta? I to nie jest patologia, to nie jest fake i to nie jest wojna, tak? Jak ci się to skleja w ogóle? Jak ty połączyłeś swoje wypowiedzi z efektem finalnym? Weź mi, to wytłumacz, bo ja nie potrafię znaleźć żadnego uzasadnienia. To jest totalnie popie***lone - mówił.

Stanowski poszedł dalej i zaczął ironizować, aby Antoni Królikowski nie poprzestawał na tym jednym pomyśle i zaczął zastanawiać się nad innymi sobowtórami, którzy nawiązaliby do innych wydarzeń.

- Nie sprzedasz całej gali walką Putina z Zełenskim. Mam dla ciebie pomysł na galę: aktor ucharakteryzowany na Mariusza Trynkiewicza walczy z mini Majkiem, który mu daje małe dziecko albo Jan Paweł II vs Ali Agca mogą mieć pistoleciki na wodę, będą do siebie strzelać: dość patologii.

Stanowski o walce fake Putin vs fake Zełenski: "Antek, ciebie pop***liło"

Krzysztof Stanowski nie mógł uwierzyć, co przyszło do głowy Królikowskiemu, Dziennikarz nawiązał do ostatnich wstrząsających zdjęć z m.in. Buczy, w której odkryto masowe groby ofiar ludobójstwa.

- Antek, ciebie pop***liło. Cały świat ogląda zdjęcia z Buczy czy Irpienia, gdzie rozstrzelani zostali cywile. Widzimy zwłoki leżące na ulicach, a ty uznałeś, że zrobisz z tego maskaradę, show. Super. Gratuluję ci niesamowitego pomysł biznesowego. Weź tego swojego fake'owego Putina i idźcie sobie na Dworzec Wschodni w Warszawie i zróbcie taką zapowiedź main-eventu. Niech Ukraińcy popatrzą, że przychodzi do nich Władimir Putin - ironizował dalej.

Przypomnijmy, że prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, poinformował, że Antoni Królikowski nie otrzyma zgody na organizację gali w tym mieście, określając walkę "paskudnym pomysłem".

loader

RadioZET.pl