Zamknij

Soroko wrócił do Prime Show MMA i poznał rywala. Szykują się dymy

30.05.2022 15:00

Adam Soroko zawalczy na gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Jego rywalem będzie Paweł Tyburski. Panowie nie mają ze sobą dobrych relacji, o czym przekonaliśmy się podczas konferencji przed pierwszą galą.

Adam Soroko
fot. Instagram/Prime Show MMA

Soroko na premierowej gali Prime Show MMA miał stoczyć pojedynek z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Z niewiadomych przyczyn zniknął jednak na kilka godzin przed galą i nie stawił się w oktagonie. Mimo tego szefowie federacji postanowili dać mu drugą szansę.

Soroko vs Tyburski na Prime Show MMA 2

Rywalem Soroko będzie Paweł Tyburski, który w dorobku ma między innymi trzy walki w konkurencyjnej gali - Fame MMA. Dwie wygrał i jedną przegrał.

"Prawdziwa bomba dla fanów walk freakowych jak i mocno sportowych! - Przyjdzie pora i będziemy się lać po mordach - powiedział Soroko na pierwszej konferencji PRIME 1. Walka na słowa już była, teraz czas na prawdziwą walkę, w której nie zabraknie mocnych uderzeń!" - zapowiadają organizatorzy.

Walka Soroko vs Tyburski odbędzie się w formule K1 w małych rękawicach. Gala Prime Show MMA 2 zaplanowana jest na sobotę, 9 lipca.

RadioZET.pl