Obserwuj w Google News

Skandal na konferencji HIGH League 4. Znokautował go podczas wywiadu

2 min. czytania
15.09.2022 14:23
Zareaguj Reakcja

Podczas drugiej konferencji prasowej przed czwartą galą HIGH League doszło do prawdziwego skandalu. Amadeusz "Ferrari" Roślik podszedł do udzielającego wywiad Patryka "Sadka" Sadowskiego i z dużą siłą uderzył go pięścią w twarz. Po ciosie "Sadek" padł na ściankę reklamową. Zobacz WIDEO z tej sytuacji!

Ferrari i Sadek
fot. Twitter/screen

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas drugiej konferencji prasowej przed galą  HIGH League 4, gdy Patryk Sadowski udzielał wywiadu Monice Laskowskiej, nazywanej w środowisku freak-fightów "Najlepszą Polską Dziennikarką".

W momencie, w którym Laskowska przeprowadzała rozmowę z popularnym "Sadkiem" do mężczyzny podszedł jeden z zawodników HIGH League - Amadeusz Roślik i uderzył go z całej siły prawym sierpowym w twarz. Drugi cios lewą pięścią na szczęście nie doszedł już do głowy Sadowskiego.

Redakcja poleca

"Ferrari" znokautował "Sadka" podczas wywiadu

Po całym incydencie Roślik poszedł w drugą stronę, a "Sadek", który po uderzeniu "Ferrariego" upadł na ściankę reklamową, otrząsnął się i powiedział, że "wszystko jest okej".

O co chodziło w całym tym zajściu? Jeśli wierzyć temu, co mówi Amadeusz Roślik, Patryk Sadowski od dłuższego czasu prowokował i wyzywał zawodnika oraz jego rodzinę. Zdaniem "Ferrariego" "Sadek" nie miał ku temu żadnych podstaw.

"Ferrari" i "Sadek" zabrali głos po konferencyjnym skandalu

- Tak to już jest, jak jest się kozakiem za klawiaturą, a później się spotka twarzą w twarz. Obrażał mnie od najgorszych, obrażał moją rodzinę. Ogólnie uważam, że bicie z partyzanta jest bardzo frajerskie, ale jak obrażał moją rodzinę, mnie, to jak go zobaczyłem, to mi się ciśnienie podniosło. Widzę chłopa, co mi ubliżał w internecie, na żywo, więc bomba na banię i kończymy balet - powiedział po całym zajściu Roślik. - To miało być ostrzeżenie za to, że przegiął. On też wie, że przegiął. Dla mnie jesteśmy teraz kwita, neutralny grunt - dodał.

Co ciekawe, sam poszkodowany stwierdził, że w swoim ataku "Ferrari" "miał trochę racji". - Co ja mam komentować, przyszedł, wyje**ł mi - taka prawda - z partyzanta i miał trochę w tym racji, bo to ja sam go podkręciłem. Mógł to jednak zrobić, jak bym go widział - powiedział na gorąco Sadowski.

HIGH League 4: Kiedy, gdzie i o której godzinie gala?

Gala HIGH League póki co nie odniosła się oficjalnie do tego incydentu. Przypomnijmy, że jej czwarta odsłona odbędzie w sobotę 17 września od godziny 20:00 w Arenie Gliwice. Śledź relację live online i wyniki walk gali HIGH League 4 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl