Zamknij

Pudzianowski vs Bombardier: GODZINA. Kiedy i o której walka KSW 64?

23.10.2021 19:28

Pudzianowski vs Bombardier: GODZINA i DATA walki KSW 64. Kiedy zaplanowano walkę Pudzianowski - Bombardier? O której godzinie walczy Pudzianowski z Bombardierem na KSW 64? Mariusz Pudzianowski w najbliższą sobotę stoczy pojedynek z tzw. "Bombardierem", czyli Sergine Ousmane Dią. Kiedy i o której walka Pudzianowski - Bombardier KSW 64? Sprawdź najważniejsze informacje. Relacja i walka Pudzian - Bombardier live na sport.radiozet.pl.

Pudzianowski - Bombardier kiedy i o której walka
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny zaprezentuje się kibicom w łódzkiej Atlas Arenie podczas gali KSW 64. Były strongman znalazł się w karcie walk i stoczy bój z Senegalczykiem Serigne Ousmane Dią, czyli tzw. Bombardierem. Hitowy pojedynek w wadze superciężkiej będzie jednym z głównych na gali.

Poza tym w walce wieczoru widzowie będą oglądać Sebastiana Przybysza, który o mistrzowski pas w wadze koguciej powalczy z Bruno Augusto dos Santosem z Brazylii.

Pudzianowski ma dość hejterów. "Na każdym punkcie aby szpilkę wbić"

Walka Pudzianowski - Bombardier planowo miała odbyć się na KSW 59. Niestety, Ousmane Dia przez chorobę nie był w stanie pokazać się w klatce. Mimo wszystko władze KSW nie pozwoliły, żeby walka nie doszła do skutku. Z powodu potężnego zainteresowania batalią Mariusza Pudzianowskiego, szefowie polskiej federacji po pewnym czasie dopięli swego i kibice będą mogli obejrzeć ten pojedynek.

Pudzianowski - Bombardier: Kiedy walka na KSW 64? O której godzinie?

Mariusz Pudzianowski ma za sobą sześć walk w KSW w Łodzi. Aż cztery z nich były walkami wieczoru, w których były strongman zawsze triumfował. Po raz ostatni Pudzian pokazał się widzom w

KSW 64 - KARTA WALK: Kto powalczy na gali? Lista zawodników i kolejność walk

Sergine Ousmane Dia, czyli Bombardier to jedna z trzech legend senegalskich zapasów. W tej dziedzinie Bombardier dwukrotnie świętował tytuł mistrza świata: w 2002 i 2014 roku. Trzy lata temu Dia podjął decyzję o przejściu do MMA. Dla senegalskiego zawodnika będzie to trzeci pojedynek w tej kategorii. Wcześniej wygrywał przed czasem, pokonując Amadou Papisa Koneza i Dane'a Podmore'a.czasie 61. edycji gali, gdzie zwyciężył z Łukaszem Jurkowskim. Tym samym Pudzianowski wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji największej liczby wygranych przez nokaut lub nokaut techniczny w KSW.

Pudzianowski - Bombardier na żywo odbędzie się na KSW 64 w sobotę, 23 października. Jako że jest to ósmy pojedynek z dziewięciu, najprawdopodobniej walka rozpocznie się około godziny 22:30-23:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl