Obserwuj w Google News

Pudzianowski sam wskazał Jurkowskiego jako kolejnego rywala

1 min. czytania
26.04.2021 14:18
Zareaguj Reakcja

Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru gali KSW 61 zmierzy się z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Jak się okazuje, to sam "Pudzian" był inicjatorem tego pojedynku. Walka Pudzianowski - Jurkowski już 5 czerwca.

Pudzian vs Juras
fot. mat. pras. KSW

- Pomysł wziął się od Mariusza Pudzianowskiego - powiedział Martin Lewandowski, szef federacji KSW, w rozmowie z MMAPLtv. Jak wytłumaczył, po niedoszłej walce z Bombardierem na KSW 59 zaproponował "Pudzianowi" walkę na gali KSW 60. Najsilniejszy człowiek świata chciał jednak starcia z Jurkowskim.

Warto przypomnieć, że sam "Juras" w żartobliwym tonie wyraził chęć wejścia do klatki z Pudzianowskim właśnie podczas KSW 59, gdy z karty walk w ostatniej chwili wypadł Bombardier. Większość kibiców traktowała jego wypowiedź jako żart. Jak się okazało, przerodził się on później w poważny temat i obaj panowie ostatecznie spotkają się w klatce.

Pudzian vs Juras: DATA. Kiedy odbędzie się walka?

Walka Pudzianowski vs Jurkowski odbędzie się już na gali KSW 61, która jest zaplanowana na 5 czerwca. Na tę chwilę to jedyne nazwiska, które zostały oficjalnie potwierdzone. Na kolejne pozycje na karcie walk przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Redakcja poleca