,

Pudzianowski - Materla: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć walkę wieczoru?

24.05.2022 22:09

Mariusz Pudzianowski - Michał Materla: Transmisja TV, online. Gdzie obejrzeć walkę wieczoru KSW 70? Pojedynek legendarnych zawodników największej polskiej organizacji MMA będzie wisienką na torcie 70.edycji gali. Gdzie oglądać starcie Pudzianowski - Materla? Sprawdź najważniejsze informacje na temat transmisji i samego starcia.

Mariusz Pudzianowski - Michał Materla
fot. Instagram screen/ksw_mma

Mariusz Pudzianowski powraca do klatki KSW. 45-letni zawodnik po raz ostatni zaprezentował się kibicom w październiku ubiegłego roku na gali KSW 64. Wówczas pokonał on Serigne'a Ousmane'a Dia. Popularny "Bombardier" nie wytrzymał w oktagonie nawet do końca pierwszej rundy. Pudzianowski wygrał po zaledwie 18 sekundach, dzięki czemu zanotował swoją czwartą wygraną z rzędu.

- Wiem, że to będzie ciężka walka, nie będzie łatwa. Przypuszczam, że to będzie 3-rundowa walka na wykończenie i po prostu wyjdziemy, o ile wyjdziemy o własnych siłach. Tak jak z „Jurasem” ktoś powiedział, oni wyjdą, potarzają się, a my naprawdę zostawiliśmy dużo serducha. Z Michałem będzie podobnie - mówił Pudzianowski, zapytany o przemyślenia przed walką w Kanale Sportowym.

Pudzianowski - Materla: Transmisja TV online gali KSW 70

Słowa "Pudziana" mogą okazać się prorocze, bowiem Michał Materla w ostatnim czasie również jest w dobrej formie. Niedawno popularny "Magik" zanotował dwie wygrane z rzędu, pokonując Moise'a Rimbona na EFM Show 2 oraz Jasona Radcliffe'a, którego znokautował w pierwszej rundzie na gali KSW 66. 

- Uważam, że jestem bardziej doświadczony i lepszy w każdej płaszczyźnie. Jakby sam sobie narzucam taką presję, uważam, że powinienem pokazać, że jestem bezdyskusyjnie zawodnikiem, który dominuje w każdej płaszczyźnie. Jeżeli chodzi o walkę z Pudzianem, to tak widzę - mówił w wywiadzie dla kanału "Wini" w serwisie YouTube.

Pudzianowski - Materla: Gdzie oglądać walkę wieczoru?

Pudzianowski - Materla będzie bez wątpienia starciem, które rozgrzeje fanów MMA. Transmisja z całej imprezy zostanie przeprowadzona przez serwis streamingowy Viaplay. Będzie to jedyny sposób na obejrzenie całej gali, a co za tym idzie walki wieczoru.

loader

RadioZET.pl/Kanał Sportowy/Wini