,

Pudzianowski - Materla: O której godzinie walka KSW 70? Kiedy pojedynek?

Maciej Walasek
28.05.2022 22:00

Mariusz Pudzianowski - Michał Materla: kiedy odbędzie się wielka walka na KSW 70? O której godzinie powalczy Pudzian z Materlą? 70. edycja gali MMA przyniesie fanom mnóstwo emocji w postaci starcia prawdziwych legend federacji Pudzianowski - Materla. Sprawdź podstawowe informacje przed rozpoczęciem walki.

Mariusz Pudzianowski
fot. GRZEGORZ GALASINSKI/POLSKAPRESS/Polska Press/East News

Mariusz Pudzianowski zadebiutował w KSW w 2009 roku. Od tamtej pory były strongman stoczył 23 walki, z czego triumfował w 16 z nich, a aż jedenaście razy wygrywał przed czasem. Pięciokrotny mistrz świata w podnoszeniu ciężarów ma na swoim koncie najwięcej nokautów i nokautów technicznych w historii KSW.

Z kolei Michał Materla to także weteran federacji. Na swoim koncie ma 39 walk. W ostatnim czasie zanotował dwie wygrane z rzędu, pokonując Moise'a Rimbona na EFM Show 2 oraz Jasona Radcliffe'a, z którym stoczył bój na KSW 66. Jeśli chodzi o Pudzianowskiego, to może pochwalić się czterema wiktoriami w ostatnim czasie.

Pudzianowski - Materla: Kiedy walka? O której godzinie?

"Pudzian" rozprawił się kolejno z Erko Junem, Nikolą Milanoviciem, Łukaszem Jurkowskim i Serigne Ousmane Dią. Jednak teraz czeka go jeszcze trudniejsze wyzwanie. Na gali KSW 70, którą nazwano "Legend vs Legend" będzie musiał udowodnić, że "tanio skóry nie sprzeda" w pojedynku z Michałem Materlą.

Walka Pudzianowski - Materla na żywo odbędzie się w sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Najprawdopodobniej zawodnicy wejdą do oktagonu około godziny 23.

loader

RadioZET.pl