Zamknij

Prime Show MMA: Kiedy jest gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

28.12.2021 11:07

Prime Show MMA - DATA: Sprawdź, kiedy odbędzie się pierwsza gala Prime Show MMA, podczas której dojdzie do walki Jasia Kapeli z Ziemowitem Kossakowski i Kamerzysty z Kruszwilem.

Prime Show MMA: GODZINA, DATA. Kiedy walki? O której godzinie gala?
fot. Prime Show MMA/ Instagram/ screen

Prime Show MMA to kolejna gala, która promuje się przez organizację freak-fightów. Na pierwszej imprezie z tego cyklu zmierzą się youtuberzy znani z wielu skandalicznych i nagannych zachowań. Mowa choćby o Kamerzyście, który na jednym ze swoich filmów znęcał się nad niepełnosprawnym chłopcem, Jasiu Kapeli (zapowiedział, że jego przeciwnik „skończy jak Popiełuszko”), czy Ziemowicie Kossakowski (zwolnionym z TVP za paszkwil nt. lekarzy rezydentów).

Organizatorem gali Prime Show MMA jest założyciel FEN MMA, Paweł Jóźwiak. Pierwotnie walka Kossakowskiego z Kapelą miała odbyć się na gali MMA VIP, której szefem jest Marcin Najman. Zrezygnowano jednak z pojedynku po tym, jak publicysta Krytyki Politycznej porównał swojego przeciwnika do ks. Jerzego Popiełuszki.

Prime Show MMA: Kossakowski vs. Kapela

Kossakowski i Kapela zaczęli już promować galę Prime Show w swoich mediach społecznościowych.

- Chcieliście? To macie! Nie chcieliście, to też macie. Będę się bił w oktagonie! Przykro mi Kossakowski, ale zmiażdżę cię jak ZOMO górników – napisał Kapela na swoim Instagramie.

Kossakowski nie pozostał mu dłużny. - W lutym leje leszcza Jasia Kapelę – napisał twórca kanału Piast TV. Obaj zawodnicy we wtorek 28 grudnia spotkają się na konferencji prasowej.

Prime Show MMA: DATA, MIEJSCE, KIEDY

Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w Łodzi.

loader

RadioZET.pl