Obserwuj w Google News

Prime Show MMA 3: PPV i transmisja. Gdzie oglądać? Jak kupić dostęp?

2 min. czytania
01.10.2022 19:32
Zareaguj Reakcja

Prime Show MMA 3 TRANSMISJA: Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć najbliższą galę. Ile kosztuje dostęp? Jak kupić PPV na galę Prime MMA 3? Wszystkie szczegóły na temat transmisji na naszym portalu. Gala odbędzie się już w sobotę 1 października.

Prime Show MMA 3: Transmisja i stream PPV. Gdzie i jak oglądać galę?
fot. Prime Show MMA / Instagram

Prime Show MMA 3 będzie transmitowane tylko w systemie PPV, co oznacza, że za dostęp do gali trzeba będzie zapłacić. Transmisja jest dostępna tylko przez stream online - za pośrednictwem strony internetowej primemma.tv.

Dostęp wykupić można w dwóch opcjach - PREMIUM i BASIC. Ta pierwsza oferuje jakość obrazu 1080p, dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni i dostęp do transmisji ze Strefy Cringu. Jej koszt zaczyna się od 34,99 zł (zależnie od wybranej metody płatności cena może się różnić). Wersja BASIC oferuje jakość obrazu 720p i dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny. Jej koszt to 29,99 zł.

Prime Show MMA 3 - PPV, CENA, TRANSMISJA

PREMIUM

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji ze Strefy Cringu
  • Cena od 34,99 zł

BASIC

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny
  • Cena od 29,99 zł

Gala Prime Show MMA 3 odbędzie się już 1 października. W walce wieczoru zobaczymy Paulinę Hornik, obecna członkini Natsu World i 18-letnią Pysię. Dla obu będzie to debiut w oktagonie. W  karcie walk Prime Show MMA 3 ponadto zobaczymy takich zawodników jak Kamerzysta, Ziemowit Kossakowski, Pająk, Mcksiąże, Tarzan, czy Dominika Rybak.

RadioZET.pl