Zamknij

Popek wraca do Fame MMA. Zawalczy z byłą gwiazdą KSW

24.01.2022 16:42

Popek Monster wystąpi w co-main evencie gali Fame MMA 13. Znany z występów w KSW zawodnik zmierzy się z inną byłą gwiazdą największej w Polsce federacji MMA, Normanem Parkiem. Walka Popek vs Parke i gala Fame MMA 13 odbędzie się 26 marca.

Popek Monster, Fame MMA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA na pierwszą w 2022 roku galę każe trochę poczekać. Federacja wróci dopiero pod koniec marca, ale za to z przytupem. Już teraz potwierdzone zostały walki z udziałem m.in. Mateusza Murańskiego czy Mariusza "Hejtera" Słońskiego. Ponadto zawalczą Jakub "Japczan" Piotrowicz z Robertem Pasutem, a także Sergiusz "Nitrozyniak" Górski z Pawłem "TheUnboxall" Smektalskim.

loader

Popek vs Parke na Fame MMA 13

Kolejnym wielkim starciem podczas Fame MMA 13 będzie walka Popka z Normanem Parkiem. - W co-main evencie zmierzą się POPEK i NORMAN PARKE. Szalona walka w formule MMA, ok. 30 kg różnicy i dwóch nie darzących się sympatią groźnych typów - zapowiada pojedynek federacja.

Dla Popka będzie to już druga walka w Fame MMA. W poprzedniej pokonał w pierwszej rundzie Damiana "Stiflera" Zduńczyka. Łącznie w formule MMA stoczył osiem walk, wygrał cztery. Po raz trzeci na Fame MMA wystąpi za to Parke. Poprzednie dwa starcia stoczył jednak w boksie. Najpierw pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, a następnie przegrał z Borysem Mańkowskim.

Gala Fame MMA 13 odbędzie się 26 marca w Gliwicach. Kolejnych uczestników wydarzenia poznawać będziemy w najbliższych tygodniach.

RadioZET.pl/Fame MMA