Obserwuj w Google News

Pięściarz przeszedł rekostrukcję twarzy po ataku niedźwiedzia [ZDJĘCIE]

1 min. czytania
03.01.2022 16:49
Zareaguj Reakcja

Ilja Miedwiediew, 23-letni pięściarz, w październiku 2021 roku wraz ze swoim kolegą został zaatakowany przez niedźwiedzia. Zawodnik zadźgał zwierzaka, ale odniósł poważne obrażenia i musiał przejść rekonstrukcję twarzy. W sieci pojawiły się zdjęcia. Tak teraz wygląda Ilja Miedwiediew.

Ilja Miedwiediew
fot. Twitter/HH_boxing

Ilja Miedwiediew i jego kolega Wiaczesław Dudnik zostali zaatakowani przed niedźwiedzia nad rzeką Irtysz, gdy wracali z wędkowania. Drugi z mężczyzn zginął, natomiast zawodnik podjął walkę z drapieżnikiem. Najpierw próbował go zastrzelić, ale kiedy się to nie udało, użył noża. Zwierzę poszarpało 23-latkowi twarz i kończyny, ale finalnie to właśnie pięściarz wyszedł z tego pojedynku cało.

Miedwiediew z licznymi obrażeniami i w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Wiadomo było, że niezbędna będzie rekonstrukcja twarzy.

Redakcja poleca

Tak wygląda twarz Miedwiediewa po rekonstrukcji

Przed kilkoma dniami Jegor Mechoncew, mistrz olimpijski z Londynu, opublikował aktualne zdjęcie z Ilją Miedwiediewen. "Ten mały facet to prawdziwy bohater [...]" - napisał. "Jestem pewien, że boks i chęć do życia pomogły mu błyskawicznie podjąć decyzję i przeżyć" - zapewnił. Dodał, że 23-latek przechodzi teraz rehabilitację, w której pomaga bokserska federacja, i przygotowuje się do kolejnych operacji.

Ilja Miedwiediew stoczył 21 walk w boksie amatorskim w Rosji. Wygrał 11 i poniósł 10 porażek. Ostatni raz walczył 28 sierpnia 2021 roku i przegrał z Iliją Iwanowem.

RadioZET.pl/rt.com