Zamknij

Show przed galą Najmana. Patrol Rutkowskiego zakłócił ceremonię [WIDEO]

29.10.2021 08:36

Przed galą MMA-VIP 3 doszło do niecodziennych wydarzeń. W trakcie ceremonii ważenia przed walką Marcina Najmana na scenę wtargnął...uzbrojonoy patrol Krzysztofa Rutkowskiego. O co chodziło słynnemu detektywowi?

patrol Rutkowskiego na ważeniu MMA-VIP3
fot. YouTube/screen

Marcin Najman nie zamierza rezygnować z walk w klatce. Były zawodnik KSW ponownie pokaże się fanom w pojedynku na MMA-VIP 3. Jego rywalem będzie Ryszard "Szczena" Dąbrowski znany z programu "Chłopaki do wzięcia".

Gala MMA-VIP 3 odbędzie się w piątek, 29 października. Dzień wcześniej odbyła się ceremonia ważenia, która przyniosła kibicom sporą dawkę emocji. W pewnym momencie, gdy zawodnicy prezentowali się na scenie, rozległ się głos syren. Edward Durda, który prowadził wydarzenie, był mocno zorientowany. - Panowie, chyba musimy to przerwać - mówił.

MMA-VIP 3: Kiedy i o której godzinie kolejna gala Marcina Najmana?

Patrol Rutkowskiego przed walką Najmana [WIDEO]

Po chwili na scenę wtargnął Krzysztof Rutkowski razem z uzbrojonym patrolem, który na salę przyjechał wozem pancernym. Popularny detektyw skierował się w stronę Marcina Najmana i przejął mikrofon.

 - Słuchajcie, to jest bomba jutrzejszej gali. Walka Ryszard Szczena i oczywiście Najman. Myślę, że będziecie wszyscy bardzo ciekawi, jak to jutro wypadnie. Ja też tu będę - mówił Rutkowski.

Ostatecznie ceremonia ważenia przed MMA-VIP 3 została dokończona. Ryszard "Szczena" Dąbrowski ważył 75 kg. Najman okazał się cięższy od swojego przeciwnika o niecałe 40 kg (waga pokazała 114 kg).

Marcin Najman znowu będzie walczył. Znamy kartę walk gali MMA-VIP 3

loader

RadioZET.pl