Zamknij

Zawodnik Fame MMA rzucił się na medyków. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

28.08.2022 14:08

Adrian Polak oraz sztab szkoleniowy Kacpra "Crushera" Błońskiego nie wytrzymali. Zawodnik Fame MMA wraz z resztą zrobił ogromną awanturę i ruszył w stronę personelu medycznego, który właśnie udzielał pomocy Błońskiemu. Wszystko nagrały kamery.

Adrian Polak oraz sztab trenerski
fot. Twitter screen/POLAND NEWS

Podczas gali Fame MMA 15 widzowie zgromadzenie w łódzkiej arenie po raz pierwszy w historii Fame MMA mogli zobaczyć walkę "no limit". W tej kategorii w klatce rzymskiej stanęli naprzeciwko siebie Kacper "Crusher" Błoński oraz Marcin Dubiel.

Pojedynek, ku zdziwieniu wielu, trwał ponad 18 minut. Ostatecznie przegranym w tym pojedynku okazał się "Crusher", któremu zwyczajnie zabrakło sił, by kontynuować walkę. Szybko okazało się, że jest potrzebna pomoc personelu medycznego.

Awantura na Fame MMA 15 [WIDEO]

Gdy medycy wynosili na noszach Błońskiego, jeden z członków jego sztabu trenerskiego chciał dać mu wody. Ratownik kategorycznie zabronił takiego działania, przez co reszta sztabu, wraz z zawodnikiem Fame MMA Adrianem Polakiem na czele, rzuciła się na personel medyczny. Na zamieszczonym filmiku widać nawet, jak jeden z nich rzuca butelką w kierunku lekarzy.

Nagranie już obiegło internet i nie brakuje komentarzy, które mocno krytykują zachowanie Polaka i reszty sztabu. "Wielcy profesjonaliści, a nie wiedza ze się nie przeszkadza medykom podczas ich pracy? Żenada" - czytamy pod postem z zamieszczonym wideo.

Sytuację skomentował rzecznik federacji Fame MMA, Michał Jurczyga. - Kacper Błoński po swojej walce został przeniesiony na noszach do punktu medycznego. Zawodnik był eskortowany przez zespół ratowników, za którym podążał również team Kacpra. Bezpośrednio przed wejściem do strefy medycznej doszło do nieporozumienia pomiędzy przedstawicielem team'u Kacpra i jednym z medyków. Zawodnik dotarł bez przeszkód do lekarzy, gdzie został otoczony fachową opieką i szybko odzyskał siły. Wspomniane nieporozumienie zostało od razu wyjaśnione a wszyscy skupili się na najważniejszym - czyli zdrowiu Kacpra. Widok zmęczonego, ale uśmiechniętego Kacpra opuszczającego gabinet był tym, na co wszyscy bardzo czekali. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasze procedury bezpieczeństwa działają a zawodnicy FAME mogą liczyć na opiekę medyczną na najwyższym poziomie - podkreślił.

loader

RadioZET.pl/Poland News