Obserwuj w Google News

Napisała o śmierci Pudzianowskiego. Błyskawiczna reakcja Pudziana

Maciej Walasek
1 min. czytania
30.08.2022 09:20
Zareaguj Reakcja

Od ostatniego czasu w mediach społecznościowych krążą nieprawdziwe informacje o śmierci Mariusza Pudzianowskiego. Do całej sprawy odniósł się sam "Pudzian", który nie gryzł się w język. "Łeb skręcić takiemu debilowi" - napisał.

Mariusz Pudzianowski
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

"Łeb skręcić takiemu debilowi to za mało!!! Wypuścić go ze mną do klatki z górnym zamknięciem!!! Fake news. Nie otwierać tych linków i stron sprzedają parchy (wirusa) na urządzenia!!!!!" - napisał na Facebooku Mariusz Pudzianowski, który kipiał z wściekłości.

Trudno mu się dziwić, zwłaszcza że chodzi o krążącej w sieci informacji o jego śmierci. Chodzi o post, który w ostatnim czasie pojawił się w mediach społecznościowych, który bardzo szybko zaczął być rozpowszechniany.

Pudzianowski wściekły po fake newsie o swojej śmierci. Szybka reakcja

"Od siebie mogę tylko powiedzieć, że Mariusz był i zawsze będzie dumą naszego narodu. Od radości po krzyk z bólu przy śmierci, jeśli macie mocne nerwy to zobaczcie jak zginął nasz bohater od 30. sekundy zaczyna się wypadek..." - czytamy w poście, który nie ma nic wspólnego z prawdą.

Mariusz Pudzianowski od lat jest zawodnikiem KSW. Ostatnio pojawił się w oktagonie w czerwcu na 70. edycji gali, gdzie pokonał Michała Materlę. Jak na razie nie wiadomo, kiedy i z kim zmierzy się "Pudzian". Z początku pojawiły się informacje, że jego kolejnym rywalem będzie Mamed Chalidow, ale na tę chwilę panowie nie ustalili żadnych szczegółów.

RadioZET.pl