Obserwuj w Google News

Marcin Najman rzucił wyzwanie Bońkowi. Bezcenna reakcja byłego prezesa PZPN

1 min. czytania
30.10.2021 14:06
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman po gali MMA-VIP 3 przyznał, że jego marzeniem jest stoczenie walki ze Zbigniewem Bońkiem. Reakcja byłego prezesa PZPN odbiła się w sieci szerokim echem. - Ale o co chodzi? - doyptywał były reprezentant Polski.

Zbigniew Boniek
fot. BLAWICKI PIOTR/East News

Marcin Najman pokonał w walce wieczoru na MMA-VIP 3 Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. Zawodnik z Częstochowy w zaledwie 18 sekund znokautował uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia", wracając na zwycięską ścieżkę.

Najman tuż po walce nie ogłosił zakończenia kariery. "El Testosteron" przyznał, że definitywnie przejdzie na sportową emeryturę po dwóch kolejnych walkach. Jednak tu postawił warunek, że jego rywalami mają być Jacek Murański i... Zbigniew Boniek. Wypowiedź 42-latka wywołała prawdziwe poruszenie w sieci.

Redakcja poleca

Najman wezwał Bońka do walki. Rozbrajająca reakcja

- Już nie wiem, kto ma bardziej przewalone - Wojciech Kowalczyk czy Zbigniew Boniek - pisał na Twitterze Krzysztof Stanowski.

Współzałożycielowi Kanału Sportowego odpowiedział sam Boniek. Były prezes PZPN chciał dowiedzieć się, o co tyle szumu. - Ale o co chodzi? - dopytywał. Na ratunek pospieszyli internauci, którzy wyjaśnili byłemu piłkarzowi, że chodzi o jego walkę z Najmanem.

Warto przypomnieć, że w przeszłości między Bońkiem a Najmanem dochodziło do słownych potyczek, ale jeszcze nigdy nie wyszły one poza obręb internetu.

RadioZET.pl