Obserwuj w Google News

Najman chce walczyć z legendą MMA. Nagrał filmik po angielsku

2 min. czytania
04.01.2022 11:31
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman przyznał, że w roku 2022 stoczy swoje ostatnie dwie-trzy walki w karierze. W jednym ze swoich nagrań "El Testosteron" rzucił wyzwanie prawdziwej legendzie MMA Bobowi Sappowi. Amerykanin przyjmie propozycję pojedynku?

Marcin Najman
fot. Marcin Najman/Youtube screen

Marcin Najman to człowiek wielu talentów: gra na organach, tworzy wiersze, a w międzyczasie organizuje gale MMA, samemu walcząc w klatce. Niestety, wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć. Na początku 2022 roku częstochowianin opublikował filmik, w którym zapowiedział zakończenie kariery.

- To będzie bez wątpienia ostatni rok moich startów, ale nie dlatego, że tak chcę. Jeśli by to ode mnie zależało, wiecie, że walczyłbym do końca życia. Ważne są jednak też badania, a te, które wykonałem, mówią jasno: trzeba kończyć - mówił na nagraniu.

Redakcja poleca

"El Testosteron" chce dać swoim fanom jeszcze trochę radości i już odsłonił swoje plany pożegnania ze sportem. Były zawodnik KSW rzucił wyzwanie Bobowi Sappowi, legendzie MMA.

Najman rzucił wyzwanie legendzie MMA

- 2022 r. jest moim ostatnim w sporcie. Jest jeszcze jedna walka, która powinna dojść do skutku. Mam na myśli starcie Najman kontra legendarny Bob Sapp. Oferowałeś mi tę walkę dziesięć lat temu i powinieneś pamiętać tę sytuację. Teraz jestem gotowy i jeśli chcesz, zróbmy to - powiedział Najman w języku angielskim.

Oglądaj

Warto zaznaczyć, że poza występami w MMA Sapp przez trzy lata występował w futbolu amerykańskim. Następnie zaczął przygodę z wrestlingiem, a od 2002 roku pokazywał się w K1 i MMA.

Amerykanin to prawdziwy olbrzym. Ma 196 cm wzrostu, czyli jest o 13 cm wyższy od Najmana i o 30 kg cięższy. Mimo że ostatni raz stanął w oktagonie w 2018 roku, 48-latek byłby poważnym rywalem dla zawodnika z Częstochowy.

RadioZET.pl