Zamknij

Najman ostro trenuje i zaczepia Bońka. "Zibi, gdzie jesteś?!" [WIDEO]

18.10.2021 11:45

Marcin Najman trenuje do walki z Ryśkiem Szczeną, do której dojdzie już 29 października na gali MMA-VIP 3. Przy okazji nie zapomina o mediach społecznościowych, na których publikuje wideo z przygotowań. Na jednym z nich zaczepił Zbigniewa Bońka.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

- Zibi, gdzie jesteś?! - pyta Marcin Najman. Możemy domyślać się, że to dalsza część konwersacji, na jaką obaj panowie pozwolili sobie kilka dni temu na Twitterze.

Marcin Najman trenuje przed galą MMA-VIP 3 - WIDEO

Przypomnijmy, że Najman zapytał byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej o podsłuchy, jakie znaleziono w jego dawnym gabinecie, który zajmuje teraz Cezary Kulesza.

Marcin Najman kontra Zbigniew Boniek na Twitterze

- Zibi Boniek, o co chodzi z tym podsłuchem w kaloryferze? Wolę zapytać u źródła. Jak coś pisz na priv - napisał Najman.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. - Pytaj u źródła. Ja się nazywam Zbigniew Boniek. Ps. Koncentruj się na walce, bo może być kolejne odklepanie - przekazał były już prezes PZPN.

- O i Zibi faktycznie odpisał na priv. Zasugerował, by o podsłuch pytać u źródła. A ja myślałem, że Zibi Boniek wie wszystko, co się dzieje w polskiej piłce i zna zawartość każdego kaloryfera w PZPN. Jak widać, przeceniłam go. Co do walki Zibi. Oby nikt nie podsłuchał taktyki - napisał z kolei Najman w kolejnym poście.

Jak widzimy, na tym się nie skończyło. Trudno jednak przypuszczać, by obaj panowie faktycznie mieli ze sobą konflikt, a powyższe wymiany zdań zapewne traktować powinniśmy w formie żartu.

Gala MMA-VIP 3, podczas której Marcin Najman zawalczy z Ryśkiem Szczeną, odbędzie się 29 października.

ZOBACZ KONIECZNIE: KARTA WALK GALI MMA-VIP 3. KTO WALCZY?