Zamknij

Marcin Najman ujawnił rolę "Słowika" przy gali MMA-VIP. "Pracuje zdalnie"

26.01.2022 15:24

Marcin Najman nie zdradził, jaką funkcję na gali MMA VIP ma pełnić gangster i szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński ps. Słowik. Były bokser zapytany o współpracę z gangsterem odparł szyderczo: „Pracuje zdalnie”.

Najman drwi z oskarżeń o współpracę z szefem gangu. "Słowik pracuje zdalnie"
fot. screen/ Kulisy Powiatu

MMA-VIP 4 ma być organizowana w Wieluniu, do którego w środę przyjechał Marcin Najman, jej nieformalny organizator, a także Krzysztof Stanowski, przeciwnik urządzania imprezy. Szef Weszło chciał złożyć protest u burmistrza miasta i przekonać go do tego, by nie udostępniał hali sportowej Najmanowi.

Na miejscu pojawili się także zwolennicy Najmana, przeciwnicy organizowana gali, postronni obserwatorzy oraz policjanci.

Najman o współpracy z gangsterem: wykonuje pracę zdalną

Najman przed starciem ze Stanowskim został zapytany o to, jaką rolę ma pełnić Andrzej Zieliński ps. Słowik. Organizator gali odparł szyderczo: „pracuje zdalnie”.

Ponad dwa tygodnie temu zapytaliśmy Najmana o to, jaką rolę będzie pełnił „Słowik”, a także, czy nie wycofuje się ze współpracy z gangsterem.– Z niczego się nie wycofujemy – przyznał Najman w rozmowie z RadioZET.pl. Wszystko będzie tak, jak na konferencji. On zostanie bossem. Ma zapraszać na galę – opisywał Najman.

loader

RadioZET.pl/PAB