Obserwuj w Google News

Ogromna krytyka Najmana po walce kobiety z mężczyzną na MMA-VIP3. "Co za żenada"

2 min. czytania
29.10.2021 21:32
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman został mocno skrytykowany za zorganizowanie dwóch walk kobiet z mężczyznami podczas gali MMA-VIP3. Były bokser jest jej założycielem i uczestnikiem, więc odpowiadał także za układanie karty walk. Znalazł się w niej m.in. pojedynek Piotra „Mua boy" Lisowskiego, który walczył z Urszulą "ArmPowerGirl", a  także starcie Michała Przybyłowicza ps. "Polski Ken" z Wiktorią Domżalską. "To jest poziom niżej, niż cokolwiek, co zrobiłeś", "Festiwal żenady", "Czuję się brudny oglądając to" - tak brzmiały komentarze widzów po wspomnianych walkach. 

Najman MMA-VIP 3 walka kobiety z mezczyzna WIDEO
fot. Polska Press/East News

Podczas organizowanej przez Marcina Najmana gali  MMA-VIP 3 odbyły się  dwie walki kobiet z mężczyznami: w jednej z nich Michał Przybyłowicz ps. Polski Ken zmierzy się z Wiktorią Domżalską, a w drugiej Piotr Lisek (185 cm wzrostu) wypróbował w ringu Urszulę „ArmPowerGirl” Siekacz (160 cm). "Polski Ken" był o ponad 15 cm wyższy od swojej rywalki, a do tego ważył od niej o 16 kilogramów więcej.

MMA-VIP 3. Marcin Najman skrytykowany za organizację walk kobiet z mężczyznami

Po zakończeniu walk kobiet z mężczyznami podczas MMA-VIP 3 na Marcina Najmana posypały się gromy. Pomysł byłego boksera został skrytykowany przez internautów, którzy nazywali go „żenadą”.

Redakcja poleca

„Ja wiem, że hajs Marcin, ale mismatch typa 12kg cięższego z laską, to poziom niższy niż cokolwiek co zrobiłeś do tej pory”, „Kim trzeba być, żeby przyjąć walkę w klatce z kobietą... Raczej nie facetem… MMAVIP3 to prawdziwy festiwal, festiwal żenady”, „Zaczekajcie. Dwie walki kobiet z mężczyznami. Polskie MMA zwariowało” – tak brzmiały niektóre z komentarzy po walkach Mua Boya i Polskiego Kena.

MMA-VIP 3. Mua Boy pokonał ArmPowerGirl

Lisowski od początku walki ruszył z ciosami na swoją rywalkę i ją obalił. Po chwili Siekacz odwróciła się i zaczęła bić „Mua Boya”. Walka toczyła się głównie w parterze.

W drugiej rundzie Lisowski mocno trafił rywalkę, po czym ArmPowerGirl mocno osłabła. Po serii ciosów Mua Boya sędzia przerwał pojedynek.

"Mua Boy" w trakcie walki wyglądał tak: 

MMA-VIP 3. Polish Ken wygrał z Wiktorią Domżalską

Pojedynek zaczął się od szybkich ciosów Polskiego Kena i na nich się skończył. Wiktora kompletnie się nie broniła, odwróciła od ciosów i arbiter nie mając innego wyjścia zakończył walkę.

- Na pewno zobaczymy się na kolejnej gali - zapowiada Polski Ken.

RadioZET.pl/PAB