Obserwuj w Google News

Najman - Jóźwiak: Kiedy walka? O której walczy El Testosteron?

2 min. czytania
21.10.2022 12:49
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman - Paweł Jóźwiak: tak wygląda jedna z najciekawszych walk podczas piątkowej gali Wotore 6. Czy El Testosteron poradzi sobie z prezesem organizacji FEN? Sprawdź, o której godzinie można spodziewać się początku starcia Najmana z Jóźwiakiem.

Marcin Najman
fot. Piotr Molecki/East News

Najman - Jóźwiak to walka, która cieszy się sporym rozgłosem w świecie MMA. El Testosteron będzie mógł raz na zawsze rozstrzygnąć spór w klatce. Już nie raz, nie dwa panowie odgrażali się, aż wreszcie będą mogli dać upust emocjom na gali Wotore 6.

Wotore to federacja promująca starcia na gołe pięści. Marcin Najman stoczy z Jóźwiakiem walkę w trzech rundach. Dwie pierwsze potrwają trzy minuty, a ostatnia odbędzie się bez limitu czasowego. Warto zaznaczyć, że w klatce zawodnicy mogą używać kopnięć w parterze, a także uderzenia głową i używać łokci.

Transmisja Wotore 6. Gdzie obejrzeć walkę Najman vs Jóźwiak?

O ile batalia Najman - Jóźwiak zostanie rozegrana na gołe pięści, nie będzie to walka wieczoru. W niej zobaczymy Piotra Więcławskiego i Denisa Labrygę. W związku z tym pojawia się pytanie: o której godzinie kibice obejrzą walkę Najmana z Jóźwiakiem?

Najman - Jóźwiak: O której początek walki?

Sama gala Wotore 6 zaplanowana jest na piątek 21 października o godzinie 20:00. Wobec tego wszystko zależne jest od pozostałych pojedynków. Mimo to najprawdopodobniej walka Marcina Najmana może rozpocząć się po godzinie 21:00.

Wotore 6: Karta walk - najciekawsze starcia, walka wieczoru:

  •     Denis Labryga vs Piotr Więcławski

Walki:

  •     Raul Joshua Stir vs. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski – finał turnieju WOTORE 5
  •     Marcin „El Testosteron” Najman vs. Paweł Jóźwiak
  •     Jędrzej Durski vs. Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski
  •     Patryk Hebel vs. Franco Tenaglia

RadioZET.pl