Obserwuj w Google News

Mua Boy - ArmPowerGirl WIDEO. Walka kobiety z mężczyzną na MMA-VIP 3

1 min. czytania
29.10.2021 23:19
Zareaguj Reakcja

Mua Boy - ArmPowerGirl WIDEO: Zobacz całą walkę, która odbyła się na gali MMA-VIP3. Piotr „Mua boy" Lisowski zmierzył się z Urszulą Siekacz "ArmPowerGirl". Była to pierwsza w historii polskiego MMA walka kobiety z mężczyzną. Zobacz wideo z walki. 

Mua Boy - ArmPowerGirl WIDEO Cała walka MMA-VIP 3 WIDEO
fot. screen

Piotr „Mua boy" Lisowski zmierzył się z Urszulą Siekacz "ArmPowerGirl" w jednym z pierwszych pojedynków na gali MMA-VIP 3. Był to pierwszy w historii pojedynek kobiety z mężczyzną. Drugi taki pojedynek odbył się podczas tej samej gali. Polish Ken zmierzył się z Wiktorią Domżalską.  W ośmiu pojedynkach wystartowało łącznie 13 zupełnych amatorów - tylko 3 osoby miały już za sobą walki w MMA. 

Mua Boy - ArmPowerGirl. Walka podczas MMA-VIP 3

Mua Boy od pierwszego gongu ruszył na rywalkę i ją obalił. Po chwili ArmPowerGirl odwróciła się i zaczęła bić „Mua Boya”. Walka toczyła się głównie w parterze.

W drugiej rundzie Mua Boy trafił rywalkę. Po tym ciosie ArmPowerGirl mocno osłabła. Po serii ciosów Mua Boya sędzia przerwał pojedynek. Wideo z gali udostępnimy niebawem. 

Polish Ken - Wiktoria Domżalska. WIDEO z gali MMA-VIP 3

Polskiego Kena zaczął pojedynek szybkimi ciosami. Na nich ten pojedynek się skończył. Domżalska kompletnie się nie broniła, odwróciła od ciosów i arbiter nie miał innego wyjścia i zakończył walkę.

- Na pewno zobaczymy się na kolejnej gali - zapowiada Polski Ken.

Wideo z gali udostępnimy niebawem. 

RadioZET.pl/PAB