Obserwuj w Google News

"Medusa" vs Rataj na gali High League. Walka oficjalnie potwierdzona

2 min. czytania
14.07.2021 17:18
Zareaguj Reakcja

Medusa vs Rataj to kolejna walka, która odbędzie się na pierwszej gali High League. Obaj zawodnicy mają za sobą przeszłość w Fame MMA, teraz dostają szansę sprawdzenia się w bezpośrednim pojedynku w nowej organizacji. Gala High League już 28 sierpnia.

High League: Rataj vs Medusa
fot. mat. pras.

Pod względem internetowej popularności zdecydowanie przeważa Adrian Salamon. Ma on 800 tys. obserwujących w serwisie Instagram i ponad 1,2 mln subskrybentów w YouTubie. Został w sieci gwiazdą wielkiego formatu! Zasłynął dzięki vlogom i krótkim filmikom. Karierę zrobił  jeszcze  jako nastolatek i szybko zaczął się rozwijać w innych dziedzinach. Realizuje się jako artysta muzyczny i sportowiec. Wspiera go armia wiernych fanów, którzy z pewnością zawitają do trójmiejskiej Ergo Areny, aby zobaczyć swojego ulubieńca.

W MMA "Medusa" zadebiutował w czerwcu 2019 roku. W drugiej rundzie rozprawił się w parterze z "Klaunem z Koszalina", Piotrem "Knaziem" Knasiem. Karierę utalentowanego i walecznego 24-latka zahamowały problemy zdrowotne. Salamon wraca już do pełni formy i zapowiada, że konfrontacja z Ratajem będzie dla niego bezproblemowym zwycięstwem. Do walki "Medusa" przygotowuje się pod okiem gwiazdy polskiego  MMA, Grzegorza Szulakowskiego. "Szuli" już udowodnił, że potrafi wydobyć z celebrytów pełnię ich sportowego  talentu. Salamon imponuje  głównie siłą i wytrzymałością, którą zdobył dzięki intensywnym sparingom, między innymi w słynnym Berserkers Team.

Maciejowi Ratajowi ma pomóc doświadczenie, którym dzieli się jego trener, Antoni Chmielewski. Uczestnik programów reality show i influencer występował już w klatce. We wrześniu walczył po raz ostatni. Bardziej doświadczony Sebastian "Ztrolowany" Nowak nie miał z nim żadnych szans!

Pojedynek Salamona z Ratajem zapowiada się świetnie nie tylko pod kątem sportowym, ale też emocjonalnym. Nie jest tajemnicą, że wojownicy nie pałają do siebie sympatią. Maciej Rataj zapowiadał, że w oktagonie rozprawi się z kolejnym youtuberem. Adrian Salamon zapewnia, że mu na to nie pozwoli i rozbije go w oktagonie.

To będzie nie tylko walka o zwycięstwo. To będzie przede wszystkim walka o honor - rodem z XXI wieku! W czasach internetowej sławy liczy się coś więcej niż sama popularność. Liczy się to, kto naprawdę potrafi walczyć. W walce wieczoru gali High League, 28 sierpnia w  trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA  najsłynniejsze polskie influencerki,  Lexy  Chaplin  (0-0)  i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W  pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

Bilety na galę High League w sprzedaży  w  serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague). Podczas wielkiego show nie może zabraknąć kibiców - 28 sierpnia widzimy się w Ergo Arenie! Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Karta walk gali High League:

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "czuuX" Czupryn (0-0) vs TBAJosef Bratan (0-0) vs TBA
  • Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0) vs TBA

RadioZET.pl/mat. pras. High League/AN