,

McGregor vs Cerrone: Transmisja TV i online: Gdzie obejrzeć walkę wieczoru gali UFC 246?

19.01.2020 00:20

Walka Conor McCregor vs Donald Cerrone na żywo w tv i online. Transmisja gali UFC 246 i walki wieczoru w wadze półśredniej "The Notorious" vs "Cowboy". Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć walkę McGregor vs Cerrone.

McGregor vs Cerrone
fot. AP/Associated Press/East News
loader

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Conor "The Notorious" McGregor vs Donald "Cowboy" Cerrone: transmisja TV i live stream w internecie. Dla Irlandczyka będzie to pierwszy pojedynek od października 2018 roku, gdy przegrał w czwartej rundzie z Chabibem Nurmagomiedowem w kategorii lekkiej. Sześć miesięcy później ogłosił zakończenie kariery, ale jak widać długo bez MMA nie wytrzymał.

McGregor vs Cerrone LIVE w telewizji i stream w internecie

Teraz przed nim starcie z najbardziej doświadczonym zawodnikiem UFC (33 walki) oraz rekordzistą tej organizacji pod względem liczby zwycięstw (23), Donaldem "Comboy'em" Cerrone. Amerykanin przez wielu uważany jest za najlepszego fightera, który nigdy nie był mistrzem.

Znacznie słabiej wygląda jego ostatni bilans. Cerrone przegrał sześć z ostatnich dziesięciu starć, jednak np. Łukasz "Juras" Jurkowski to właśnie w nim widzi faworyta.

McGregor vs Cerrone będzie walką wieczoru gali UFC 246, a oprócz nich w klatce zaprezentują się m.in. Holly Holm i Claudia Gadelha.

Karta walk gali UFC 246

  • Conor McGregor vs. Donald Cerrone - walka wieczoru.
  • Holly Holm vs. Raquel Pennington
  • Aleksei Oleinik vs. Maurice Greene
  • Cláudia Gadelha vs. Alexa Grasso
  • Anthony Pettis vs. Carlos Diego Ferreira 

Walka McGregor vs Cerrone: Gdzie obejrzeć - Transmisja TV i ONLINE gali UFC 246

Walka Conor McGregor vs Donald Cerrone na gali UFC 246 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (18/19 stycznia). Transmisja TV w Polsat Sport oraz online za pośrednictwem platformy ipla.tv. W tym przypadku dostęp do streama będzie płatny. Początek głównej karty walk oraz transmisji telewizyjnej o godz. 4:00. Można się spodziewać, że McGregor i Cerrone wejdą do oktagonu ok. godz. 6:30.

RadioZET.pl