,

McGregor uspokaja fanów. Irlandczyk coraz bliżej powrotu do oktagonu

01.02.2022 20:37

Conor McGregor w ostatnim czasie znany jest bardziej ze swoich problemów z prawem, aniżeli z dokonań w oktagonie. Były mistrz UFC za pomocą mediów społecznościowych poinformował fanów, że niedługo odstawi używki i powróci do treningów.

Conor McGregor
fot. AP/Associated Press/East News

Conor McGregor nie jest ostatnio w najlepszej formie. Irlandczyk przegrał trzy z czterech ostatnich walk. Niedawna porażka mogła zapaść szczególnie w pamięć, po tym jak w trzeciej walce z Dustinem Poirierem 33-latek doznał złamania nogi.

Od tamtej pory "Notorious" skupia się bardziej na budowaniu swojej marki w mediach społecznościowych oraz na rynku alkoholi - McGregor posiada własną markę piwa oraz whisky. Niedawno jednak zamieścił wpis, który sugeruje powrót do treningów, a tym samym szykowanie się do kolejnego pojedynku.

McGregor niedługo wznowi treningi

"Wiem, że dobrze się bawię z moim trunkiem. Niedługo jednak ponownie zanurzę się w pełnym treningu, całkowicie powstrzymując się od moich wspaniałych alkoholi. Jeszcze tylko 5 minut!" - napisał na Instagramie były mistrz UFC.

Dłuższa przerwa od alkoholu powinna wyjść na dobre McGregorowi. W ostatnim czasie jego nazwisko częściej figurowało w raportach policyjnych, niż w karcie walk. Jego powrót jest planowany na drugą połowę 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Instagram/Connor McGregor

Logo radiozet Dzieje się