,

Mariusz Pudzianowski zszokował kibiców. Zdradził, ile zarabia w KSW

24.05.2022 10:06

Mariusz Pudzianowski w rozmowie z Mateuszem Borkiem w Kanale Sportowym zdradził, ile zarabia w KSW. - Sześć zer po jakiejś cyfrze - wyznał były strongman. To oznacza zarobki równe lub powyżej miliona złotych.

Mariusz Pudzianowski
fot. YouTube/KanałSportowy/screen

Mariusz Pudzianowski najbliższą walkę w KSW stoczy 28 maja. Jego przeciwnikiem na gali KSW 70 w Atlas Arenie w Łodzi będzie Michał Materla. Obaj są kultowymi postaciami tej organizacji i ich pojedynek ma zelektryzować fanów MMA w Polsce.

Były strongman zadebiutował w KSW 13 lat temu. Jego obecność i starcie z Marcinem Najmanem początkowo uważane było za "freak fight", ale "Pudzian" bardzo szybko pokazał, że nie zamierza być tylko ciekawostką. Od tamtego czasu stoczył 23 walki, z których wygrał aż 16, a jedna została uznana za nieodbyta przez błąd sędziego. Po raz ostatni pojawił się w klatce 23 października 2021 roku, gdy w 18 sekund rozbił "Bombardiera".

Ile Pudzianowski zarabia w KSW?

W poniedziałek Mariusza Pudzianowski był gościem Mateusza Borka w Kanale Sportowym. Rozmowa zeszła m.in. na zarobki. 45-latek zszokował swoim wyznaniem.

- To nie jest żadna tajemnica, to są sześciocyfrowe rachunki - powiedział. Dopytywany przez dziennikarza zdradził, że chodzi o "sześć zer po jakiejś cyfrze", czyli kwoty sięgające miliona złotych.

Sportowiec mieszka w rodzinnej Białej Rawskiej i chociaż byłoby go stać na natychmiastową przeprowadzkę do stolicy, to nie zamierza się ruszać z miejscowości położonej w woj. łódzkim. - Mogę zamieszkać w Warszawie kiedy chcę. Mam tam wielkie mieszkanie, mogę wziąć walizki i tam mieszkać. Ale w Białej Rawskiej czuję się dobrze - przyznał. Dodał, że "do końca życia mógłby nie pracować": - Pracuję, bo lubię. Tak jest człowiek stworzony.

W swojej karierze w KSW Mariusz Pudzianowski pokonał m.in. Jaya Silvę, Erko Juna czy Łukasza Jurkowskiego. Przegrywał m.in. z Marcinem Różańskim, Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim przez kontuzję.

loader

RadioZET.pl/Kanał Sportowy/mpress.pl