Obserwuj w Google News

Marcin Najman nie pozostawił złudzeń. Przez wyniki badań kończy karierę

2 min. czytania
06.05.2022 19:27
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman w 2022 roku na pewno pożegna się z profesjonalnym sportem. "El Testosteron" opublikował specjalne nagranie w serwisie YouTube, w którym zadeklarował, że nadszedł czas na definitywne zakończenie kariery.

Marcin Najman
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Marcin Najman kilkukrotnie zapowiadał zakończenie kariery sportowej, ale za każdym razem powracał do klatki. Gdy niewielu fanów zakładało, że 43-latek kiedykolwiek wycofa się, sam zawodnik zdecydował się powiedzieć "stop". Częstochowianin zamieścił nagranie w serwisie YouTube, w którym przekazał, że rok 2022 będzie jego ostatnim w oktagonie.

- Wiem, że wszyscy uśmiechniecie się, jak to usłyszycie, gdyż moich "ostatnich walk" było już bardzo dużo. To musi jednak nastąpić, ponieważ zdrowie już mi nie pozwala. Od 25 lat uprawiam sport, stoczyłem około 50 walk. Moje badania pokazują, że naprawdę muszę w tym roku zakończyć trenowanie MMA - powiedział.

Marcin Najman kończy karierę. Z kim stoczy pożegnalną walkę?

Najmana czeka jeszcze jedna walka, na którą zdążył podpisać kontrakt. Jednak "El Testosteron" pozostaje tajemniczy, nie chcąc ujawniać nazwy organizacji.

Redakcja poleca

- Taką informację zostawiam już włodarzom tej federacji. Tak się umówiliśmy i najdalej do października stoczę walkę dla tej organizacji - wyjaśnił.

Prawdopodobnie ostatnim rywalem Marcina Najmana może być Paweł Jóźwiak, szef FEN. Panowie od dłuższego czasu próbowali znaleźć dogodny termin na walkę, ale za każdym razem ulegał on zmianie. Czyżby to właśnie starcie Najman - Jóźwiak będzie pożegnalnym pojedynkiem dla 43-latka?

Wcześniej Najman miał walczyć również walkę z Jackiem Murańskim. Z początku starcie miało odbyć się na początku tego roku, ale częstochowianin odstąpił od umowy z organizacją Elite Fighters.

RadioZET.pl

Oglądaj