Obserwuj w Google News

Marcin Najman vs Jacek Murański na Elite Fighters. Walka potwierdzona

1 min. czytania
29.10.2021 23:42
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman i Jacek Murański wreszcie spotkają się w klatce. Walka odbędzie się na początku 2022 roku na gali Elite Fighters 2. To starcie zapowiada się jako największy freak fight w historii sportów walki w Polsce.

Marcin Najman vs Jacek Murański
fot. YouTube/Elite Fighters

Marcin Najman i Jacek Murański od wielu miesięcy toczą w mediach otwarty konflikt. Teraz wreszcie wejdą do oktagonu. Jak poinformowali w piątek wieczorem organizatorzy Elite Fighters, do ich starcia dojdzie w walce wieczoru najbliższej gali.

- Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii freak fightów – debiut Jacka  Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na gołe pięści bez limitu czasowego. Typowe „tego się nikt nie spodziewał” tutaj nie wystarczy.  Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - czytamy w zapowiedzi.

Najman vs Murański DATA. KIEDY walka?

Walka Najman vs Murański na Elite Fighters 2 odbędzie się 29 stycznia 2022 roku w Gliwicach.

Oglądaj

Dla Jacka Murańskiego będzie to debiut w formule MMA, Najman stoczy natomiast swoją 11. walkę. W ostatniej - na gali MMA-VIP 3 - pokonał Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego.