Zamknij

Marcin Najman w nieznanym wydaniu. Bokser rapuje w promocyjnym wideo MMA-VIP 3

26.10.2021 15:31

Marcin Najman był już bokserem, zawodnikiem MMA, ekspertem ds. polityki i bezpieczeństwa, ale dopiero w ostatnich dniach po raz pierwszy zaprezentował się widzom jako raper. Efekt wokalnych prób celebryty można usłyszeć w najnowszej reklamie gali MMA-VIP 3.

Marcin Najman rapuje w promocyjnym wideo MMA-VIP 3. Zobacz WIDEO
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Najman jest jednocześnie zawodnikiem i założycielem gali MMA-VIP3. Były bokser na zbliżającej się imprezie powalczy z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, znanym z programu"Chłopaki do wzięcia".

Na organizowanej przez Najmana gali MMA-VIP odbędą się też dwie walki kobiet z mężczyznami. Sporo kontrowersji wywołuje też dobór rywala dla Najmana. Dąbrowski jest byłym więźniem. Niedawno do mediów wyciekła informacja o tym, że zawodnika podejrzewa się o przemoc wobec partnerki i ich syna. Kobieta miała trafić do szpitala, a dziecko do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a następnie zostać przebadane przez lekarza.

Marcin Najman rapuje w wideo promocyjnym

Marcin Najman w mediach intensywnie promuje swoją galę. Na ostatnim wideo, które ma rozsławić MMA-VIP 3, były bokser rapuje napisany przez siebie tekst. Muzykę do utworu stworzył Allan Krupa. 

„Szczena i Najman będą walczyć tu. Wszystkiego się dowiesz, gdy kupisz PPV” – to jeden z wersów, które napisał i zarapował bokser.

loader

RadioZET.pl/PAB